רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הטיפול לסבוריאה שתמיד חלמתם עליו


רק מי שסובל מסבוריאה יכול להזדהות עם
המאמר הזה. מחלת עור מעצבנת ברמות, מציקה, לא אסתטי, ובעיקר מתסכלת. למה מתסכלת? כי קשה לטפל בה, כי מבטיחים לכם שהיא תעבור והיא לא עוברת, כי היא מציקה. בקיצור, מרגיז, לא נעים, לא אסתטי כבר אמרנו? ומתסכל, גם כבר אמרנו. אז מה אתם חולמים שיהיה? טיפול ייחודי ופורץ דרך? בלי למלא את הגוף בכימיקלים מיותרים? ביקשתם- קיבלתם!
על סבוריאה וצרות אחרות


סבוריאה היא מחלת עור, או נכון יותר דלקת בעור. היא כרונית,כך שמי שמבטיח להעלים אותה לתמיד, לא מדייק בדבריו ונוטע בכם תקוות שווא. מה שכן אפשר לעשות זה למנוע את ההתפרצות שלה, להפחית את הסימפטומים שלה ולחיות עם הקלה משמעותית, פיסית וגם רגשית. למה רגשית? כי סבוריאה מורידה מהבטחון העצמי, היא לא נראית טוב וקשה להסתיר אותה עם איפור.

אז הבטיחו לכם שאם תקחו תרופות זה יעזור. נתנו לכם סטרואידים. ראיתם הקלה בעור הפנים או בקרקפת אבל מילאתם את הגוף בכימיקלים מיותרים. חברות הקוסמטיקה מכרו לכם קרמים. ותמיד אותו הדבר, הקלה רגעית ולפעמים אפילו זה לא.

מה הייתם רוצים שיהיה? שיציק פחות בעור? שתחושת העקצוץ והגירוד יחלפו? שלא תהיה אדמומיות בעור הפנים? שייפסק המראה השומני והקשקשת שנושרת ומביכה אתכם כל כך?

קיבלתם.טיפול חלומי וחדשני

בקליניקה מופלאה אחת בנחלת יהודה ראשון לציון נמצאת קוסמטיקאית רפואית מוסמכת בשם יהודית מורי, אשר מטפלת בלקוחותיה בשיטת ד"ר דב קליין. אבל לא על זה רצינו לכתוב. רצינו לספר כי יהודית מטפלת בבלעדיות בישראל בסבוריאה, באופן טבעי, בטיפול חדשני, מועיל ויעיל אותו ייבאה (בלעדיות כבר אמרנו?) מצרפת. זה קרה אחרי שיהודית זיהתה את הפוטנציאל, ניסתה, התרשמה והתחילה לקבל מכתבי תודה נרגשים מכל עבר.


איך זה עובד? על עקרון הקור. ומה הכוונה? הפיתוח הצרפתי נשען על עקרון צינון הפנים, או כל אזור אותו תקפה הסבוריאה, במידה ניכרת. כמה ניכרת? עד חמש מעלות צלזיוס. ומה קורה כשקר בפנים? ראשית, כבר בזכות הקור המשמעותי העור חווה רגיעה, תחושת החום והגירוד עוברים מיידית.

אבל לא זה השוס. השוס הגדול הוא כי כשקר לעור הוא מתחיל לעבוד. כלי הדם באזור המקורר מתחילים להתכווץ ולהתרחב במטרה לחמם את עצמם, יוצרים מעין עיסוי טבעי ופנימי של עור הפנים. ואז, רק אז, מוחדרת אל מתחת לפני השטח גולה רחבה שמאפשרת החדרה של חומרים אל שכבת העור הפנימית, ומתחיל טיפול מבפנים החוצה. החומרים הם חומרי הזנה ושיקום, לחות וויטמינים, וכל מה שהעור זקוק לו כדי להירגע, כדי להצמיח מהר מאד תאי עור חדשים ורעננים, וכדי להאיץ את נשירת הקשקשת המטרידה ותאי העור המתים משכבת העור העליונה, החיצונית. זוכרים את העיסוי הטבעי של הפנים? בזכות כיווץ והרחבת כלי הדם, כל החומרים שהוחדרו גם נספגים מהר יותר, ובצורה יעילה יותר.


מה קיבלנו? רגיעה מיידית, שיפור ניכר במראה הפנים, טיפול טבעי לחלוטין וקוסמטיקאית אחת מוכשרת, שזיהתה את הפוטנציאל והביאה אותו לארץ.


הסבוריאה לא תעבור, אבל היא תתמתן, היא תירגע ועור הפנים ייראה אחיד יותר, יפה יותר ואסתטי יותר.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים