רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרמתי להשתמש ברואקוטן ומתי לא?


רואקוטן הינה תרופה הנרשמת על רופאי העור לטיפול בפצעי אקנה ולבעיות עור נוספות. בניגוד למה שחושבים אנשים רבים, אין צורך למהר ולהשתמש בתרופה זו שמשפיעה על הגוף כולו, משפיעה גם על הכבד והיא מלווה בתופעות לוואי מאד לא נעימות היכולות לגמד את פעילותה החיובית.

כיום קיימים טיפולים קוסמטיים רבים ומגוונים המשתמשים בחומצות אלפא הידרוקסיות, למשל, על מנת להתמודד עם בעיות עור כאלה ויש להן הצלחה גדולה. אופן השימוש בחומרים אלה ודומים להם הוא טבעי לחלוטין ואינו גורם לתופעות לוואי. את כדור הרואקוטן יש לקחת רק במקרה שהטיפולים האלטרנטיביים נכשלו, או שמדובר במקרים קשים במיוחד של בעיות עור.


מגבלות הרואקוטן
למרות שכדור הרואקוטן פועל להורדת ייצור החלב הגורם להמתת תאי העור ולדלקות שונות, הרי שהוא גם גורם לייבוש העור ולאדמומיות בעור, גם השפתיים נפגעות לעיתים ונסדקות ונהיות אדומות ושבירות. בנוסף, השימוש התכוף ברואקוטן גורם לשיערה להיות דקה יותר ואף לדילול השיער. לאחר נטילת רואקוטן צריך לשקם את העור והקרקפת והכדור משפיע גם על ראיית הלילה ועל עובי הציפורניים. גם כאבי שרירים ופרקים ידועים כתופעות לוואי של התרופה ויש אף חשש מכניסה לדיכאון.

הטיפול בשיטת הקור
הטיפול בשיטת הקור לשיקום העור פותח בצרפת והוא מתבסס על חומרים טבעיים בלבד. בעזרת מכשיר אלקטרוני מיוחד מקררים את העור לטמפרטורה של חמש מעלות ומחדירים לחות וחומרים פעילים נוספים לשכבות העור השונות. הקור גורם לכלי הדם להתרחב ולהתכווץ ובכך מסייע לחדירה עמוקה יותר של החומרים. שימוש בשיטת הקור מומלץ במקביל לשימוש בתרופה (כשאין ברירה אחרת) על מנת לשקם את נזקי הרואקוטן שמלווים את תהליך נטילת הכדור לאורך זמן.


 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים