רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר

כל בעלת עור רגיש מכירה את התופעה המטרידה של חשיפה לחומרים חדשים, אלרגניים ואבקנים המופיעים בעיקר בעונות המעבר וגורמות לעור להפוך לאדמומי ומגורה או יבש בצורה קיצונית. זו גם הסיבה שרבות מתקשות לקבל טיפול קוסמטי ולהיחשף לחומרים תכשירים שהעור לא מגיב אליהם היטב. לכן, בעלות עור רגיש, המבקשות לטפל בעור הפנים מבלי לחשוש מתגובה אלרגית, קיים פתרון חדשני ובלעדי בארץ, המגיע היישר מצרפת.
קר בפנים חם בלב


טיפול קוסמטי לבעלות עור רגיש מתאפשר בזכות פיתוח חכם ואפקטיבי העושה שימוש בקור. במקור פותח המכשיר הזה לטיפולים בבעיות של מחלות עור שונות ולאור ההצלחה נמצא כי הוא יעיל ביותר גם לטיפולים קוסמטיים, במיוחד למי שסובל מרגישות בעור.

בסיס הרעיון הוא פשוט וחכם. באמצעות המכשיר מקוררים הפנים, כמובן שעם פיקוח ובקרה של הקוסמטיקאית הרפואית. כשטמפרטורה היא ממש נמוכה, נוצרים שני מצבים. המצב הראשון הוא כי העור, בהיותו קר מאד, מנסה לחמם את עצמו, מרחיב את כלי הדם שלו ומתחילה זרימה מואצת של הדם באזור המקורר, תהליך המזרז התחדשות תאי העור וזרימת דם תקינה המסייעת מראה עור פנים בוהק ונמרץ. המצב השני הוא היכולת של הקוסמטיקאית הרפואית להחדיר לפנים גולה גדולה ועגולה, המאפשרת, בעצם החדירה עד לשכבת העור הפנימית, להזין את עור הפנים מבפנים, בחומרי לחות, שיקום והזנה, ויטמינים ומינרלים.

כתוצאה מההליך הזה, בעלות העור הרגיש לא סובלות מתופעות הלוואי המוכרות והמטרידות ומתחיל תהליך של שיקם העור, זירוז צמיחת תאי עור חדשים ונקיים ויצור מוגבר של קולגן ואלסטין, אשר אחראים למיצוק העור והגמשה שלו. קולגן ואלסטין פעולים בקצב איטי יותר, החל מגיל 25. זירוז הפעולה שלהם מסייע להצערת העור ועיכוב ההזדקנות שלו.

אל תוותרו על טיפול לפנים
החל מגיל עשרים וחמש לערך, מתחיל עור הפנים את ההזדקנות שלו. חשוב לטפח אותו ולאמץ שגרת טיפוח יומיומית, בנוסף לניקוי יסודי תקופתי. כלל זה חל גם על בעלות עור רגיש או למי שיש סבוריאה. שיטת הטיפול בקור היא כאמור פיתוח צרפתי, ובארץ מצוי המכשיר והשיטה בבלעדיות של יהודית מורי, קוסמטיקאית רפואית בעלת נסיון והסמכה לעשות שימוש במכשיר. יהודית, בעלת קליניקה איכותית ומרשימה, מטפלת באמצעות החומרים החדשניים והאיכותיים ביותר, וחשוב מכך, בעלי אישור שימוש ממשרד הבריאות.
הקפידו להעניק לעור הפנים שלכם א הטיפול המגיע לו, במיוחד בעונות המעבר, וכהכנה לקיץ החם והמשופע בלחות שיש בארצנו.
להתיעצות חינם
ליהודית
052-8705343
 
 
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים