רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


צלקות אקנה- הכירו את הטיפול המנצח: אינפרא אדום!

לסובלים מצלקות אקנה, כתמים ועור מחוטט, זכרון לא נעים מפצעי האקנה המטרידים, בשורות טובות, אפקטיביות ולא עוד הבטחות שווא: אינפרא אדום, טיפול שהוכח יעיל ברחבי העולם, פרץ בסערה אל עולם הטיפוח והקוסמטיקה הרפואית ומצליח להגיע להישגים במקומות שאחרים נכשלו בהם.

אינפרא אדום- תוצאות מוכחות כבר מהטיפול השלישי!
כולם, או לפחות מי שסבל או עדיין סובל מפצעי אקנה מכיר את התחושה הטורדנית: פצעים אדמומיים וגושיים, הצטברות מוגלתית כתוצאה מזיהום, עור מגורה ואדמומי ולבסוף, כשהפצעים כבר עוברים, נותרות צלקות בלתי אסתטיות, חטטים וכתמים בעור. ניסיתם הכל, נכון? תרופות, משחות, פילינג, מילוי רקמות. עזר במעט? למה שלא תפנו לטיפול שיעזור ביותר מאשר מעט?

אינפרא אדום המוכר בעולם לשימושים שונים מצא את דרכו גם בעולם האסתטיקה והקוסמטיקה. לאחר שהתגלו התכונות שלו בטיפולים כנגד צלקות, כתמים והסרת שיער, הוא כבש את העולם המערבי בסערה ובעשור האחרון זהו הטיפול שנמצא כאפקטיבי ביותר, עם תוצאות מוכחות, בלתי מזיק, בלתי פולשני ופשוט עושה את העבודה.
משדרגים את איכות החיים
צלקות אקנה, בפנים או בחלקי גוף אחרים הן מראה בלתי מלבב. הכתמים על העור, החטטים והעור שאינו בעל מרקם וגוון אחידים, כל אלו גורמים לתחושות קשות של תסכול, בטחון עצמי ירוד והתעסקות בלתי פוסקת בנושא. למרבה המזל, טיפול באמצעות אינפרא אדום יביא מרגוע לגוף ואף לנפש ומעכשיו תוכלו להפרד מהצלקות האלו, באמירת שלום ולא להתראות.


אינפרא אדום הם גלי אור שלא ניתן לראותם בעין האנושית, הם ארוכים יותר מגלי האור שכן נראים לעין ופולטים בעיקר חום. חום זה נתון לבקרה של הקוסמטיקאית המטפלת בצלקות ואינו פוגע בשום דרך וצורה בעורכם. מטרתם של גלים אלו היא לעבור את מחסום האפידרמיס, לפתוח בלוטות חסומות ולספק כניסת חמצן אליהן ומסייעות לעור לשקם את עצמו על ידי הצמחת תאים חדשים שלו, נקיים מצלקות ומכתמים, בעלי גוון זהה לגוון הער שלכם ולספק מראה אחיד ואסתטי לעור הפנים או לעור בנקודות אחרות בגופכם שם ישנם כתמי אקנה. טיפול זה נטול כאב לחלוטין.

כיצד נערך הטיפול? ראשית, יש לוודא כי אתם עושים אותו במכון בעל מוניטין, מוסמך לטפל באינפרא אדום ועל ידי קוסמטיקאיות בכירות ומוסמכות. תחילת הטיפול מתחילה בסקירה ואפיון מצב עורכם והתאמת עוצמת החום והתדר למטופל. לאחר אפיון זה נעשה שימוש במכשיר אינפרא אדום השולח את גלי האור/חום היישר לאזור הנגוע ובמקצבים (פולסים) קצרים ועקביים. משך כל טיפול הוא מספר דקות ובמהלכו מתחולל השינוי: החום חודר את האפידרמיס, מקלף את שכבת העור העליונה ומאפשר צמיחה של תאי עור חדשים בסביבה נקייה ומנוטרלת מחיידקים ומזהמים אחרים.

בטחון, איכות ותוצאות
על אף השימוש בגלי אור חמים הטיפול באמצעות אינפרא אדום הוא עדין מאד, לא גורם לכוויות או נזקים, כפי שקורה לעתים בשימוש באמצעי טיפול אחרים שאינם אינפרא. שימוש נכון באינפרא אדום, המתבצע על ידי קוסמטיקאית המוסמכת לעסוק בכך, יביא לתוצאות שגם אתם לא דמיינתם את האפקטיביות שלהם. באמצעות טיפול באינפרא אדום תגלו שהדרך לקבל את החיים האיכותיים ומלאי הבטחון שלכם בחזרה, היא קצרה מאד וכי התמורה שתקבלו בעד העלות היא יותר מאשר מלאה.
השאלה היחידה שעשויה לעלות במחשבתכם לאחר טיפול נגד צלקות אקנה באמצעות אינפרא אדום, היא רק "איך לא חשבו על זה קודם?
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים