רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


איזה סוג עור יש לך?


האם יש לך עור צעיר או מבוגר, יבש או שומני, עם שחורים או עם אקנה, מהו סוג האקנה, מה מצב האקנה, עור עם כתמים, עור עם סבוריאה,עור עם קופרוז? אבחון סוג עור הוא חיוני ביותר, בייחוד כדי לא להזיק לעור. אם ברצונך לדעת איזה סוג עור יש לך, קוסמטיקאית רפואית יכולה לתת את התשובה המפורטת כולל הנחיות.

סוג עור שמן
סוג עור שמן נוטה לפתח נגעים של אקנה: פקקי חלב שחורים או לבנים ולעתים גם חצ'קונים, אך לא תמיד. עור שמן מבריק לעתים, בייחוד כשמזיעים. הפתרונות הם ניקיון תכוף, פידור העור באבקה נטולת שומן ושימוש בתכשירי לחות, הגנה ואיפור ללא שומן. בקשו מן הקוסמטיקאית מסכה המתאימה לעורכם. ואגב, בורכתם: סוג עור שמן אינו נוטה להזדקן.

סוג עור עם סבוריאה
סוג עור עם סבוריאה הוא עור עם קשקשת המופיעה בדרך כלל על רקע עור אדמומי. סבוריאה היא דלקת, וכדי לא להחמיר אותה יש לנקות את הפנים רק במידה ובחומרים שקוסמטיקאית או רופא/ת עור המליצו עליהם. סוג עור זה לא יאובחן ברשתות הפארם, שם ייתכן שיציעו לכם תכשירים לא מתאימים כלל.

סוג עור עם שחורים
השחורים הם פקקים שכדאי להסיר. להסרת שחורים מעור הפנים לכו לטיפול קוסמטי הכולל ניקוי עמוק לאחר ריכוך העור עם חומר פילינג המכיל חומצות המתאימות לעור. השחורים מופיעים בעור שמן אך גם בעור יבש ומבוגר.

סוג עור עם אקנה
הטיפול באקנה חייב להיות אחראי ורציני. קוסמטיקאית רפואית או מוסמכת תציע לכם תוכנית טיפולים לפי מצב וסוג האקנה שלכם. הטיפול הקוסמטי המודרני משיג הצלחה גבוהה מאוד בריפוי אקנה באמצעות תכשירים וגם מכשירים הנמצאים במכון היופי.

עור בוגר ויבש
עור בוגר וגם עור יבש זקוקים להזנה. כדי שחומרי הזנה - לחות, ויטמינים ושומן - יחדרו לעור, יש לקלפו מעט באמצעות תכשירים המכילים חומצות. החומצות, אם מצויות בתכשירים לשימוש בבית, מקלפות את שכבת התאים המתה שעל האפידרמיס. הקילוף משפר את חדירת חומרי הלחות וחומרי ההזנה במידה רבה מאוד. בטיפול במכון אפשר לייעל את החדרת החומרים החיוניים לעור באמצעות מכשיר המיועד לכך ובאמצעות תנועות עיסוי מיוחדות.

סוג עור רגיש או עם קופרוז
סוג עור זה יכול להיות דק ועדין, אדמומי או נוטה להסמיק. אסור לחמם סוג עור עם קופרוז, אסור לרככו באמצעות אדים, ויש לבחור בקפידה את תכשירי הפילינג והלחות עבורו. לעור רגיש יש לבחור תכשירים נטולי בושם או תכשירים ללא אלרגנים.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים