רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


אינפרא אדום - לחזור להרגיש אישהנשים רבות אינן מרוצות מהגוף שלהן. את אולי לא מודעת לכך, אולם מחקר אשר התפרסם לא מזמן קבע כי 60% מהנשים העירו על כך, שלדעתן יש להן "יותר מידי שיער" בגוף. ובכן, יש פיתרון – הסרת שיער באינפרא אדום.

הסרת שיער באינפרא אדום הינו פיתרון שהולך וצובר תאוצה אצל נשים רבות בארץ ובעולם, ויש לכך מספר סיבות פשוטות והגיוניות, ממש כמו היתרונות עצמן של השיטה.
כידוע, שיעור הינה בעיה חובקת גילאים, עדות ודעות. נשים רבות פונות לפיתרון של הסרת שיער באינפרא אדום, משום שהשיער המיותר על גופן מציק להן, ובצדק.
שיעור יתר נחשב כיום לסימן גברי, ואף פרימיטיבי, עד כדי כך שיש גם גברים רבים, אשר פונים לפיתרון של הסרת שיער באינפרא אדום.

אינפרא אדום - האם זה מסוכן?

לא, זה כלל לא מסוכן. ההליך של הסרת שיער באינפרא אדום הינו פשוט, זול, וישנן אף קוסמטיקאיות אשר מבצעות את הטיפול. ההליך של הסרת שיער באינפרא אדום כולל בתוכו מפגש בן 10 עד 13 טיפולים, אשר משך כל אחד מהם הוא מקסימום כחצי שעה.

במהלך הטיפול של הסרת שיער באינפרא אדום מקרינים על העור הבזקים של אור בעוצמה של עד כ-20 ג'אוול. המשמעות של הסרת שיער באינפרא אדום היא, שהחום של האור מרתיח את זקיקי השערות, כך שכשהן תצמחנה שוב הן תהיינה עדינות וקטנות יותר, טיפולים של הסרת שיער באינפרא אדום, יעלימו כמובן את השערות כליל.

ישנן כמה תופעות לוואי מינוריות במיוחד של הסרת שיער באינפרא אדום. קיים סיכוי לאדמומיות או לעקצוצים, אולם מדובר בתופעות זניחות יחסית, בוודאי בהשוואה לשיטות הטיפול האחרות אשר קיימות.


הטיפול מתאים למגוון רחב של גילאים – כל עוד המחזור שלך התייצב במשך כשנתיים-שלוש את יכולה להתחיל בטיפולים של הסרת שיער באינפרא אדום.

יודגש שאם את בהיריון או נמצאת במסגרת טיפולים הורמונאליים כאלה או אחרים, מומלץ להימנע בשלב זה מטיפול של הסרת שיער באינפרא אדום, משום ששינויים הורמונאליים עלולים לגרום לשיעור לא קבוע של הגוף אשר יחלוף עם הזמן.

ומה עם העור?


ובכן, בכל הנוגע לעדיפות של הסרת שיער באינפרא אדום, קיים יתרון ברור לבעלי עור בהיר, משום שלקרני האור קל לזהות את השערות הכהות שיש להן הבדל לעומת העור הבהיר ולהשמיד אותן. הסרת שיער באינפרא אדום יכולה להיות פחות יעילה לאנשים בעלי עור כהה, אולם מומלץ בכל מקרה להתייעץ עם מומחה בתחום.
אם את מרגישה שאינך נשית מספיק, או שבא לך לפנק את עצמך – הסרת שיער באינפרא אדום יכול להיות הטיפול המושלם בעבורך.

ההליך איננו יקר כלל, וודאי ביחס להליכים אחרים של הסרות שיער מסוגים שונים, ומובטחת לך אף הנאה מתהליך הטיפול.טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים