רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


איפור קבוע בגבות – מה קורה ומה מומלץ?


איפור קבוע לגבות מהווה פתרון מצויין עבור נשים, שלא ניחנו בגבות "מושלמות" וכן במקרים של דלילות, חוסר אחידות, הלבנה, או לכאלה שמעוניינות לחסוך בזמן ונמאס להן לבזבז זמן יקר מול המראה במריטות ובניסיון להגיע למראה הגבות המושלם.

איפור קבוע בגבות הוא הליך פשוט שכמעט אינו כרוך בסיכונים. הוא נעשה באמצעות החדרת מחט במהירות מאוד גבוהה אל שכבת העור העליונה של הגבה. במהלך החדרת המחט מוזרק פיגמנט צבע אל העור ונספג בתוכו. על-אף היות הטיפול פשוט יחסית, חשוב לבחון היטב דברים מסויימים לפני שמקבלים את ההחלטה, ולא כדאי להקל ראש בכך.

איפור קבוע בגבות – תוצאות הטיפול וריפוי העורהליך שגרתי של איפור קבוע בגבות מלווה בתחושה של עקצוץ עד כאב ומינונו משתנה על פי האזור המטופל, סוג המחט ומיומנות המאפרת.

לאחר הטיפול, אזור הגבות יראה אדמומי ונפוח, ובמקרים נדירים ביותר יתכנו גלדים, אם כי זה מאד נדיר בטיפול של איפור קבוע בגבות. לאחר הטיפול יש למרוח קרמים לאלחוש וטיפול מקומי. גם קומפרסים קרים יזרזו ויקלו את ההחלמה.

לאחר איפור קבוע הגבות העור עובר חידוש ומחדש את תאי האפידרמיס, תהליך זה אורך זמן. לאחר תהליכים אלו ניתן להתרשם מהגוון שהתקבל. תוצאות ראשוניות של איפור קבוע ניתן לראות כשבועיים לאחר הטיפול, עם סיום תהליך חידוש העור. הגוון מתייצב סופית כחודש לאחר הטיפול. בביצוע מקצועי, לתהליך האיפור הקבוע נדרשים על פי רוב טיפול או שניים.

איפור קבוע בגבות – כך נולדה שיטת הקוראיפור קבוע בגבות בשיטת הקור נולד מתוך רצון לתת מענה הולם לבעלות עור רגיש במיוחד או כאלה שרוצות תוצאות מיידיות יותר במינימום כאבים. בשיטה זו עושים במהלך הטיפול שימוש בקור, אשר מוריד את רמת הרגישות של העור באזור הטיפול. לפני הטיפול, בזמן הטיפול ואחריו.

לפני הטיפול – הקור מוריד בהדרגה את הרגישות של העור באמצעות קור טבעי, ואת שוכבת על מיטת הטיפולים נינוחה לחלוטין.

בזמן הטיפול – על ידי איפור קבוע בגבות אם הלקוחה תרגיש אי נוחות קטנה, ניתן להחזיק את ידית הקור, להניח על אזור הטיפול ולהיפטר מיידית מההרגשה הלא נעימה.

לאחר טיפול של איפור קבוע בגבות בשיטת הקור - המטופלת לא צריכה להסתתר מאחורי משקפי שמש או להיסגר בבית, היא יכולה לצאת מהבית מיד ולהמשיך בפעילות רגילה, ללא נפיחות או אדמומיות או גירוי כלשהו.

ניתן לחזור לאחר איפור קבוע בגבות בשיטת הקור לפעילות מלאה ורגילה לחלוטין.

איפור קבוע בגבות בשיטת הקור במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול איפור קבוע בגבות בשיטת הקור במכון הקוסמטיקה מור קליניק המנוסים בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה הרפואית.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים