רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


האם הרואקוטן באמת יחסל לך את האקנה? העובדות
 
מחלת האקנה היא חגיגה של הפרשת חלב מוגברת ושל חיידקים החוברים אל החלב. רואקוטן הוא תרופה אנטיביוטית שמפחיתה את הפרשת החלב אצל הסובלים מאקנה. עם הפחתת החלב נוצרים גם פחות חיידקים בעור, וכך רואקוטן מצמצם את הופעתם של נגעי האקנה. רואקוטן מהיותו אנטיביוטיקה הוא גם נוגד דלקות – תהליך נוסף האופייני להיווצרותם של הפצעים. 

לקריאת המלצות מלקוחות
 
הטיפול ברואקוטן
רואקוטן ניתן על ידי רופא עור, הוא ניטל דרך דרך הפה, בדרך כלל פעמיים ביום ולחמישה-שישה חודשים. רוב המשתמשים בתרופה מדווחים על שיפור במצב האקנה שלהם אבל יש גם מי שלא. לעתים נטילת רואקוטן מחמירה את האקנה בשבועות הראשונים לנטילתה. עם הפסקת הטיפול בתרופה נשמרת השפעתה המיטיבה על עור הפנים למשך כמה חודשים אבל בכ-50% מן המטופלים האקנה חוזר ויש לתת שוב רואקוטן לחצי שנה. עד מתי?
 
רואקוטן – תופעות לוואי
לא כולם סובלים מתופעות הלוואי אבל עם נטילת רואקוטן יש שתיתקלו בתופעות האלה: החמרה של האקנה בתחילת השימוש, יובש בפה, יובש בעור, עייפות, כאבי פרקים ושרירים, נשירת שיער, דיכוי מערכות בגוף ודיכאון.
 
נזקי רואקוטן
נזקי רואקוטן אינם תופעות לוואי (אשר בדרך כלל אינן מחייבות את הפסקת הטיפול) אלא תוצאות ודאיות של נטילת התרופה לאורך זמן. רואקוטן מזיק לתפקודיו של הכבד, ואסור בתכלית האיסור להיכנס להיריון בזמן נטילתו מאחר שהוא גורם למומים בעובר. יש להפסיק את נטילת התרופה לפחות חצי שנה לפני הניסיון להיכנס להיריון.
 
רואקוטן - כן אן לא?
בנטרול תופעות הלוואי כדאי ליטול רואקוטן רק אם הוא עוזר לך כבר בתחילת השימוש ורק אם אין האקנה חוזר עם הפסקת הטיפול בתרופה (אחרי חצי השנה הראשונה). אם הפצעים חוזרים ויש צורך ליטול רואקוטן עוד חצי שנה ועוד חצי שנה, אז כדאי למצוא לאקנה פתרון אחר. יש טיפולים חיצוניים ופנימיים ושילובים מנצחים של טיפולים אשר אינם מסכנים אותך כלל. אם מביאים בחשבון את הנזקים אשר רואקוטן גורם בוודאות למערכות בגוף, ואת העובדה הסטטיסטית כי הוא אינו יעיל במקרים רבים לאחר הפסקת הטיפול בו, הרי לא כדאי להסתכן בנטילתו. הקוסמטיקה הרפואית יכולה ספק פתרונות סימפטיים יותר.

להורדה של הספר "אומרים לא לרואקוטן" קוראים ושומרים על הבריאות, לחצו כאן 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים