רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הורדת שיער פנים באמצעות שיטת

אינפרה אדום


הורדת שיער באזור הפנים

השיעור באזור הפנים הוא תופעה שאינה אסתטית, מטרידה ופוגעת בביטחונן של נשים רבות. בארצות הברית סובלות כ-40 מיליון נשים משיעור יתר באזור הפנים, ולפי מחקרים שנעשו בארץ כ-25% מהנשים מסירות שיער מאזור הפנים:

מעל השפה העליונה, באזור הסנטר ובפאות הלחיים. השיטות המסורתיות המוכרות לכולנו להורדת שיער הפנים; פינצטה, שעווה וחוט, הן כואבות מאוד, איטיות וצריך לעשותן בתכיפות גדולה. לשמחתנו, התפתחו בעשור האחרון שיטות טובות הרבה יותר.

לתופעת השיעור בפנים ישנן שתי סיבות עיקריות:

• חוסר איזון הורמונאלי – אצל נשים הסובלות משיעור יתר לרוב מפרישות השחלות את הורמון המין הגברי, אנדרוגן, בצורה מופרזת. השיער צומח בעיקר בלחיים, בסנטר, סביב הפטמות, מעל ומתחת לטבור ובגב התחתון. תופעה זו נפוצה גם בקרב נערות. • מוצא – לעיתים שיעור יתר הוא תוצאה של מוצא אתני מזרחי. במקרים אלה קולטני ההורמונים של האישה הם בעלי רגישות רבה מדיי. אמנם כמות ההורמונים המופרשת היא נורמאלית ותקינה, אך הקליטה שלהם בקולטנים היא גבוהה מדיי. במקרים אלה מופיע השיער באזורים שונים בפנים, בבטן, בגב העליון, בידיים ובמקומות נוספים.

 

יתרונותיה של שיטת האינפרא אדום להורדת שיער פנים

אחת השיטות המקובלת להורדת שיער פנים היא בעזרת מכשיר אינפרא אדום. מכשיר האינפרא אדום שולח קרן אור בעוצמה נמוכה, היעילה מאוד לטיפולי הורדת שיער פנים וגם מאזורי הגוף האחרים. מכשיר האינפרא אדום פועל בתדרים שונים ובמספר אורכי גל, שהאינפרא אדום הוא רק אחד מהם. הקרן יוצרת אנרגיית חום החודרת דרך העור אל תוך תעלת השיער, מייבשת את זקיק השערה והורסת את השורש.

הורדת שיער באינפרא אדום מתאימה, כאמור, לכל חלקי הגוף ובפרט לאזור הפנים, שהוא קטן יחסית ועדין במיוחד, והיא דורשת ניסיון ומומחיות, הן בשל השטח הקטן והן בשל המבנה העגול של הפנים.

הורדת שיער בעזרת קרן האינפרא אדום היא שיטה בטוחה למדיי בייחוד ביחס לשיטות אחרות כדוגמת הלייזר, ניתן להשתמש בה לאזורים עדינים כמו הפנים והיא אינה כרוכה בתופעות לוואי כמעט בכלל. מטבע הדברים, הפנים עלולות להיפגע כתוצאה מטיפול שאינו מקצועי מספיק, ולכן חשוב לפני תחילת הטיפול, לבדוק היטב את ניסיונו והכשרתו של המטפל.יתרון חשוב נוסף של הורדת שיער פנים באמצעות מכשיר האינפרה אדום, הוא שיפור במראה עור הפנים. בעקבות הטיפול נעלמת הפיגמנטציה והקמטים בפנים מתרככים ונמתחים. לאחר כשבועיים מתחילת הטיפול מתחיל השיער לנשור ולהיעלם, אך נדרשת סידרה של כמה טיפולים כדי לפגוע במחזוריות חיי השיער ולסלקו לצמיתות.


הורדת שיער באמצעות אינפרה אדום היא, כאמור, בטוחה ואינה כרוכה בסיכונים. עוצמת החום היא נמוכה לעומת עוצמת החום של קרן הלייזר ולכן לא קיים חשש לכווית, לצלקות או לנזקי עור אחרים.

הטיפול אינו כרוך בכאב, ואין צורך להשתמש בחומרי הרדמה או בחומר אלחוש. אחוזי ההצלחה בטיפול הורדת שיער באינפרא אדום הם גבוהים מאוד ועומדים על כ-80% אך באזור הפנים הם נמוכים מעט.

 

 

  כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום.... 

 
מור קוסמטיקה העוגב 2 ראשון לציון      052-8705343   

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים