רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער באינפרא אדום באיזור הפנים –

אומרים שלום לפינצטה!אנשים רבים, הסובלים משיעור יתר בפנים, פונים כיום לפתרונות הטכנולוגיים החדישים הקיימים להסרת שיער, כגון הסרת שיער באינפרא אדום , אשר יעילים יותר מהשיטות הקלאסיות כגון גילוח, מריטה בשעווה, הסרה בתמיסת סוכר ועוד. הסיבה לכך, היא שטיפולים כגון הסרת שיער באינפרא אדום או הסרה בלייזר מאפשרים תוך מספר טיפולים להפחית עד 80 אחוז מהשיער באיזור המטופל לצמיתות, ובכך בעצם חוסכים לנו אחת ולתמיד את הטרחה הכרוכה בהסרת שיער עיתית.

הסרת שיער באינפרא אדום מאיזור הפנים פופולרית במיוחד בקרב הנשים, מפני שבנוסף למטרד שהסרת שיער בשעווה או גילוח מהווה עבורן, התהליך גם גורם להן למבוכה מהסביבה או מבני זוגן. לעומת זאת, בסיום טיפול של הסרת שיער באינפרא אדום התחושה הזאת מחוסלת לנצח.

הסרת שיער באינפרא אדום – לפנים שלך מגיע רק הטוב ביותר


השיטה של הסרת שיער באינפרא אדום פותחה ושוכללה במשך שנים רבות, על ידי טובי המדענים בתחום. הסרת שיער באינפרא אדום נעשית באמצעות קרן אור מיוחדת, המשלבת גלי אור באורכים שונים, שנמצאו כיעילים ביותר בחדירה לשורשי שיערות והשמדתן.

בניגוד להסרת שיער בלייזר, שיטה זו של הסרת שיער באינפרא אדום ניתנת להתאמה אישית עבור כל מטופל, מפני שאורכי הגל השונים המשולבים במכשיר מתאימים לסוגי שיער ועור שונים - דבר אשר מגדיל משמעותית את קהל היעד של השיטה.

הסרת שיער באינפרא אדום פועלת על שיערות, אשר נמצאות בשלב הגדילה שלהן, ולכן יש צורך בחזרה על הטיפול מספר פעמים על מנת להשיג תוצאות מירביות. חשוב לציין, כי לא קיימת כיום בשוק הסרת השיער שיטה אשר מסירה 100% מהשיערות, אך הסרת שיער באינפרא אדום מוכחת כשיטה היעילה ביותר, מפני שהיא מתאימה לאנשים רבים, וגם השערות שאינן מורחקות בטיפול הופכות לדקיקות וקצב צמיחתן קטן.

הסרת שיער באינפרא אדום – זה כואב?


אנשים רבים חוששים מטיפול הסרת שיער באינפרא אדום באיזור הפנים, מחשש שהטיפול יכאב. מדובר בחשש לא מבוסס ואף אירוני מעט, לנוכח הכאב הרב הכרוך בשיטות האחרות להסרת שיער, שהם בוחרים לפנות אליהן, כמו למשל מריטה בפינצטה.

הסרת שיער באינפרא אדום , כל עוד היא נעשית עם ציוד מתאים ומבוצעת על ידי מומחה, אינה כואבת כלל, אפילו באיזורים רגישים כמו הפנים. הטכנולוגיה המתקדמת של הסרת שיער באינפרא אדום מאפשרת לקרן האור להתמקד אך ורק בשיערה, ובנוסף משולב איתה מנגנון קירור, אשר מקרר ומרגיע את כל האיזור שסביב השיערה.


באופן זה, טיפול של הסרת שיער באינפרא אדום בפנים משאיר את עורך חלק, נעים וחסר שיערות - פרמטרים אשר הופכים אותו לדרך המושלמת להיפטר משיער לא רצוי.

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.


הסרת שיער באינפרא

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים