רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער באינפרא אדום – האופציה המועדפת על כולם

שיער גוף מיותר תמיד היה צרה גדולה. הוא יכול לגרום לירידה משמעותית בביטחון העצמי, הן אצל נשים והן אצל גברים, והוא נתפס כפגם אסתטי לא רצוי, הדורש מלחמה כמעט יומיומית. שיטת הסרת שיער באינפרא אדום, שהגיעה לאחרונה לארץ שינתה לחלוטין את התפיסה בתחום הזה.אינפרא אדום - האופציה השפויה


לעומת הסרת שיער באינפרא אדום, אשר יכולה לעבוד על רוב סוגי העור, שיטות אחרות להסרת שיער לצמיתות זקוקות לעור בהיר. אם לא יהיה מדובר בעור בהיר עלולות אותן שיטות מקבילות לטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום לגרום לכוויות. למעשה, התקופה הטובה ביותר לביצוע הסרת שיער באינפרא אדום עבור נשים, היא החורף.

כאשר העור שזוף כמו שקורה בדרך כלל בקיץ, עלולות קרני האור שלא להבחין בין השיער והעור.

נוסף על כך שעל ידי הסרת שיער באינפרא אדום נפתור לא מעט בעיות מנטאליות, גם ההתעסקות התמידית בהסרת שיער באופן זמני על ידי שעווה, גילוח או מכונות נחסכת לתמיד.

אינפרא אדום - האופציה הזולה


השוואת מחירים פשוטה בין המחיר הכללי והסופי המשולם על כל סוגי השיטות הקיימות בשוק להסרת שיער זמנית ובין מחירים של הסרת שיער באינפרא אדום יובילו למסקנה, שהמחיר פר טיפול בשני המקרים דומה. תשלום עבור הסרת שיער באינפרא אדום מתבצע עבור כמה טיפולים מראש, או במילים אחרות: עלותה של הסרת שיער באינפרא אדום פר טיפול לא עולה על מחירן של טיפולי הסרת שיער בשעווה.

בנוסף על כך, כבר לאחר הטיפולים הראשוניים של הסרת שיער באינפרא אדום ניתן לראות שינוי ניכר לעין בעובייה של השערה ובצפיפותה. בין כל טיפול של הסרת שיער באינפרא אדום הולכות השערות ומתדלדלות, ולקראת אמצע הטיפול כבר כמעט שאינן מפריעות כלל.

בשורה התחתונה, הסרת שיער באינפרא אדום היא ללא ספק הדרך היעילה והטובה ביותר שקיימת כיום בשוק להסיר שיער. שיטת הסרת שיער באינפרא אדום מבטיחה תוצאות יעילות ומהירות, אך חשוב מכך – בריאות.


טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה- את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים