רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער באינפרא אדום – טיפול מדויק כמו לייזר

הסרת שיער באינפרא אדום הינה השיטה החדשנית ביותר להסרת שיער לצמיתות. שיטת הסרת שיער באינפרא אדום מתבססת למעשה על המילה האחרונה שקיימת כיום בשוק בתחום של הסרות שיער לצמיתות –קרני האינפרא האדומות.


לפני הכול, חשוב להכיר את סדר הטיפול ואת מהלך ההתרחשויות הצפויות לנו באם נבחר במהלך של הסרת שיער באינפרא אדום.

אינפרא אדום - התהליך


ראשית, בטרם הסרת שיער באינפרא אדום יש צורך לגלח את האזור העתיד לעבור את הטיפול. למעשה, הסרת שיער באינפרא אדום מתחילה רק כאשר האזור המבוקש חלק למשעי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה לפיה הסרת שיער באינפרא אדום מכוונת את הפעולה ישירות אל שורש השערה וככל שהאזור המבוקש יהיה חלק יותר ככה יוכלו קרני האינפרא לבוא במגע עם שורש השערה באופן ישיר יותר.

האלטרנטיבות


הסרת שיער באינפרא אדום יעילה על פני רובן המכריע של השיטות המתחרות המוצעות בשוק. אורכה של סדרת טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום היא בין חמישה לחמישה עשר טיפולים, בהתאם לרמת השעירות ולחוזק השורשים. בנוסף, יש להמתין תקופה של חודש לערך בין טיפול הסרת שיער באינפרא אדום אחד למשנהו. לעומת שיטת הסרת שיער באינפרא אדום אורכן של שיטות אחרות להסרת שיער לצמיתות הוא לפחות עשרה טיפולים, הנמשכים לאורך תקופה של שנה ויותר, בהן יש להיזהר מפני שיזוף ומפני מגוון הגבלות אחרות.

למרות שגם במהלך טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום רצוי להימנע מהיחשפות ישירה לשמש, בסופו של דבר, אין ספק כי העור פגיע ורגיש הרבה פחות מאשר בכל שיטת הסרת שיער אחרת.

אז למה אינפרא אדום?


נוסף על אלו, חשוב מאוד לבצע טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום, תוך שאנו מצוידים במשקפי מגן מיוחדות וייעודיות. ביצוע הסרת שיער באינפרא אדום ללא הצטיידות במשקפי מגן אלו, או לחילופין תוך שימוש במשקפי מגן שאינן מתאימות, עלול לגרום לנו נזק בלתי הפיף לקרנית ולראייה.


נוסף על המשקפיים, יש להשתמש בנוזל ג'ל מיוחד אשר נועד להקל ולהגן על העור בזמן הסרת שיער באינפרא אדום. חשוב לזכור כי רק במכון מוסמך ומקצועי נוכל להבטיח, כי השימוש בג'ל הינו חד פעמי והג'ל מוחלף בין מטופלת אחת לזאת הבאה אחריה.

טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום אינם אורכים זמן רב - בדרך כלל בין עשר דקות לחצי שעה - והטיפול אינו מלווה בכאבים. בסופו של דבר טיפולים להסרת שיער מהסוג הזה הם היחידים שמבטיחים את התוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר, במחיר הנמוך ביותר ובמינימום כאבים ותופעות לוואי.


טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים