רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער בהיר באינפרא אדום
מהו בעצם שיער בהיר?

שיער גוף הוא שיער שקיים אצל כל אחד מאיתנו ומונה כ-5 מליון שיערות. השערה צומחת מזקיק השערה - כלומר השורש, אשר נמצא בחלק החיצוני של העור-המכונה שכבת האפידרמיס. גוף השערה, שזה החלק הבולט מעל פני העור הינו צינור ספוגי ומצופה תאים אשר יושבים עליו כרעפים. לשיערה שני מרכיבים שמעניינים אותנו, הראשון הוא הקראטין שזה חלבון, שככל שהריכוז שלו בשיערה גבוהה יותר כך השערה עבה וחזקה יותר.

המרכיב השני הוא המלנין- שהוא פיגמנט הצבע וככל שרמות המלנין של השערה גבוהות יותר - כך הצבע שלה יהיה כהה יותר. שיעור ההצלחה של הסרת שיער באינפרא אדום מושפע מרמות המלנין והקראטין בשיער וישנם הבדלים בן הסרת שיער בהיר - בלונדיני או ג'ינג'י, להסרת שיער כהה - חום או שחור.

הסרת שיער בהיר בקרן אור

על מנת לקבל תמונה ברורה יותר של הליך הסרת שיער באינפרא אדום, צריך להבין כיצד התהליך הזה פועל. הסרת שיער באינפרא אדום נעשית בדרך הבאה: קרן האור - האינפרא אדומה, מופנית כלפי האזור בו רוצים להסיר שיער, הקרן מופעלת באורכי גל שונים ו"מתבייתת" על השערה.

המכשיר מזהה את השערה בעזרת המלנין, קרן האינפרא אדום מוליכה חום אל זקיק השערה ושורפת את השורש. לאחר פרק זמן מסוים - כמספר שבועות, השערה צומחת שוב ויש לחזור על התהליך. חשוב לציין שעם כל טיפול השיער מדלל ונחלש.

הצלחת טיפולי הסרת שיער בלונדיני או ג'ינג'י

הצלחתו של טיפול הסרת השיער באינפרא אדום תלויה בכמה גורמים, ככל שהשערה תהיה יותר כהה ועבה, כך סיכויי השמדתה גבוהים יותר. גם לצבע העור יש תפקיד בהצלחת הטיפול, וככל שיהיו יותר הבדלי צבע בין השערה לצבע הגוף, כל גם זה ישפיע על סיכויי ההצלחה. לכן, ההמלצה הגורפת בעת ביצוע טיפולים להסרת שיער היא להימנע משיזוף – מה שיוריד את רמות המלנין בעור, מאחר וחשיפה לשמש גורמת לעור לייצר רמות גבוהות יותר של מלנין.

ככל שצבע השערה בהיר יותר, כלומר, רמות המלנין בה נמוכות יותר, וכך גם רמות הקראטין שבשיערה - כך סיכוי הצלחת הסרת שיער נמוך יותר. הסרת שיער בהיר שהוא בלונדיני לחלוטין או ג'ינג'י אינה אפשרית, מאחר ורמות המלנין בו נמוכות מדיי, מכדי שהקרן תזהה את השערה ותשמיד את הזקיק שלה. ובעוד שניתן עד רמה מסוימת לשלוט על רמות המלנין בעור, הרי שאין אפשרות להשפיע על רמות המלנין של השערה.

גם כיום, מבחינת מחקר ופיתוח – עדיין מחפשים טכנולוגיה יעילה שתאפשר הסרת שיער ג'ינג'י או בלונדיני. השיטה היעילה ביותר שקיימת נכון להיום – היא שיטת האינפרא אדום. יחסית לטיפולי הסרת שיער בלייזר – הסרת שיער בהיר באינפרא אדום נחשבת יעילה יותר – גם אם אינה מאפשרת 100% הצלחה אלא הורדה חלקית של השיער המיותר.
לייעוץ או קביעת טיפול הסרת שיער ראשון ללא התחייבות התקשרו עכשיו ליהודית 052-8705343

אתן במרחק של לחיצה אחת מעור חלק ללא שיער!

052-8705343

 כדאי לנצל את הזמן לטיפולי אינפרא אדום....  

מור קוסמטיקה רח' העוגב 2 ראשון לציון      052-8705343   

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים