רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 הסרת שיער בשיטת האינפרה אדום – שאלות ותשובות


כבר הרבה זמן אתם מתכננים להסיר שיער ומתלבטים באיזו שיטה לבחור?

בשוק היופי התוסס והדינאמי ישנן שיטות רבות להסרת השיער, ומטבע הדברים, ההתבלטות וההחלטה הן לעיתים לא פשוטות.
בשנים האחרונות הפכה שיטת הסרת שיער באמצעות מכשיר אינפרה אדום לאחת השיטות הפופולאריות והבטוחות ביותר להסרת שיער הגוף לצמיתות, והיא מומלצת ביותר, הן על-ידי קוסמטיקאיות מורשות והן על-ידי מטופלים רבים ומרוצים.

בדיוק מסיבות אלו, ריכזנו עבורכם שאלות ותשובות בנושא הסרת שיער באינפרה אדום, כדי להקל עליכם להגיע להחלטה הנכונה.

מהי בדיוק שיטת הסרת שיער באמצעות מכשיר אינפרה אדום?


בדומה למכשיר הלייזר גם במכשיר האינפרה אדום נעשה שימוש בקרן אור.

קרן האור במכשיר האינפרה אדום היא בעוצמה חלשה מקרן הלייזר וניתן אף להתאימה לסוג העור של המטופל. הקרן גורמת לחימום העור וזקיקי השיער, היא מאדה את נוזליו ומשמידה אותו.

האם בעקבות הטיפול מוסר השיער לצמיתות?

לצערנו, לא קיימת עדיין שיטה הגורמת להיעלמותו המוחלטת של השיער אך באמצעות טיפול במכשיר האינפרה אדום מוסר כ-80% מהשיער (ממש כמו בטיפול בקרן הלייזר). הטיפול מחליש מאוד את צמיחת השיער הנותר, והוא אף הופך דקיק, בהיר מאוד וכמעט בלתי נראה.

במה שונה שיטת הסרת שיער באינפרה אדום משיטת הסרת שיער בלייזר?

גם בשיטת הסרת שיער באינפרה אדום נעשה שימוש בקרן אור, אך עוצמתה של קרן האור היא חלשה במידה ניכרת מעוצמת קרן הלייזר ואף ניתן להתאימה לסוג העור ולגוון המיוחד שלו.


הבדלים: משך ההמתנה בין טיפול לטיפול בשיטת האינפרה האדום הוא קצר בהרבה מזה שבשיטת הלייזר; שיטת הסרת שיער באינפרה אדום כוללת סדרה של כ-10 עד 15 טיפולים לעומת שיטת הלייזר המצריכה לעיתים אף יותר מ-30 טיפולים; מחיר הטיפול בשיטת האינפרה אדום הוא זול בצורה ניכרת ביחס לטיפול היקר בלייזר.

מה ייחודה של השיטה לעומת הסרת שיער בלייזר?


להסרת השיער במכשיר האינפרה אדום ישנם מספר יתרונות משמעותיים:

• שלא כמו בהסרת שיער בלייזר הגורמת לעיתים להופעתן של כוויות על העור, הטיפול באינפרה אדום אינו כרוך בתופעות לוואי או בסיכונים כלשהם.

• הטיפול אינו גורם לרגישות יתר ואפשר להיחשף אחריו לשמש ללא חשש (שלא כמו בשיטת הלייזר, שאיננה מומלצת בתקופת הקיץ בשל הרגישות לקרינה).

• בשל בטיחות הטיפול הוא איננו מצריך פיקוח רפואי ומתבצע על-ידי קוסמטיקאיות.

• הטיפול מתאים גם לכהי עור.

למי מתאימה הסרת שיער באינפרה אדום?


שיטת הסרת השיער באמצעות מכשיר האינפרה אדום מתאימה כמעט לכל אדם, ואחד היתרונות הגדולים שלה, הוא התאמתה דווקא לבעלי עור כהה. קרן הלייזר החזקה איננה מצליחה להבדיל בין צבע עורו הכהה של מהטופל ובין צבע השיער, והטיפול באמצעותה איננו יעיל.

לעומתה בשל אורכי הגל הקצרים והתדרים הנמוכים, מזהה קרן האור של מכשיר האינפרה האדום את ההבדל בין צבע העור לפיגמנט השיער, ומסיבה זו תוצאות הטיפול הן טובות הרבה יותר משיטת הלייזר כאשר עורו של המטופל כהה.

עם זאת, ישנם כמה מקרים בהם שיטת הסרת שיער באינפרא אדום איננה מומלצת: השיטה אינה מתאימה לבעלי שיער פלומתי, דק מאוד או בהיר יותר מהנורמה. נוסף לכך, השיטה אינה מתאימה לנשים הרות או לכל מי שנתון לשינויים הורמונאליים.

לפרטים נוספים וקביעת מוד לייעוץ ללא התחייבות התקשרו ליהודית  052-8705343
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים