רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

              הסרת שיער מפשעות באינפרא אדום                              רוצים להיפרד מהשיער במפשעות?

אתם לא לבד. בסקר שנערך בנושא הסרת שיער, נתבקשו המרואיינים לציין מהו האזור בו היו מעוניינים ביותר להיפטר מהשיער המיותר לצמיתות. מתוצאות הסקר עלה, כי הסרת שיער מאזור המפשעות היא האפשרות המועדפת ביותר, הן על גברים והן על נשים: 60% מהנשאלים רצו להסיר את השיער המיותר מאזור המפשעות, ורק 12% מהם היו מרוצים מעצמם גם עם שיער. כפי הנראה, רובנו היינו שמחים להיפטר מהשיער המיותר דווקא באזור המפשעות ולהיות, אסתטיים ונחשקים יותר. 

                          הסרת שיער המפשעות בשיטות המסורתיות

השיטות הישנות והנפוצות ביותר להסרת שיער הן סכין גילוח, שעווה, מכשיר חשמלי ביתי או משחה המיועדת להסרה.
גילוח – הוא, לכאורה, השיטה המוכרת, הקלה והמהירה ביותר להיפטר מהשיער המיותר אך גם הפחות יעילה מכל השיטות האחרות. הגילוח אינו עוקר את שורש השערה, השיער גדל חזרה במהירות רבה, המפשעה מתכסה בזיפים נוקשים ומכוערים ולעיתים קרובות מתפתחים באזור פצעונים, גירוי וגרד.

קרמים להסרת שיער – השימוש בקרמים גם הוא מתאים להסרת שיער קצרת טווח. לרוב אינו כרוך בגירויים או בפצעונים הנגרמים במקרה הגילוח, אך הוא בעל ריח חריף ולא נעים ואינו מסיר את השיער באזור בצורה אחידה ומשביעת רצון. יתרה מכך, מדובר בחומרים כימיים שנשים רבות רגישות אליהם וקיים סיכון בשימוש לא זהיר.


שעווההסרת שיער באמצעות שוועה מרחיקה את השיער לתקופה של חודש ומתבצעת באמצעות רצועות מוכנות לשימוש ביתי או באמצאות שעווה חמה. הסרת השיער בשיטה זו היא מסורבלת מאוד, דורשת מיומנות, כרוכה בכאב עצום ועלולה לגרום לשטפי דם וגם לפצעים תת עוריים.


מכשירים חשמליים להסרת שיער – בשיטה זו ניתן להסיר שיער בבית יחסית בקלות גם כשאורך השערה קצר מאוד ולתקופה של שבועיים עד חודש. אך גם לשיטה זו יש לא מעט חסרונות: על-אף הטכנולוגיה המתקדמת עדיין כרוך התהליך בכאב רב, קצב גדילת השערות איננו אחיד ולעיתים הן גדלות הפוך לתוך העור וגורמות לגירוי.
נוסף לשיטות ההסרה הזמניות ישנן שיטות הסרת שיער לצמיתות:


אפילציה – האפילציה היא שיטה יעילה מאוד להסרת שיער גם באזור המפשעה אך היא שיטה כואבת ביותר ומתאימה רק לבעלי כוח סבל מוכח. נוסף לכך, בשל העובדה שכל שערה מוסרת בנפרד התהליך הוא ממושך ולא נעים.
הסרה באמצעות קרן לייזר – בשיטה זו ניתן להיפטר מכ-80% מהשיער לצמיתות אך רק רופאים רשאים לבצעה, היא כרוכה במספר רב של טיפולים, בלא מעט סיכונים ואיננה מתאימה למי שעורו כהה.

לעומת השיטות האחרות, שיטת הסרת שיער באמצעות קרן אינפרה אדום היא מומלצת מאוד בעיקר כאשר מדובר באזור המפשעה. באמצעות השימוש בקרן אינפרה אדום ניתן להיפטר מהשיער המיותר לצמיתות, בתהליך פשוט, בזמן קצר וללא נטילת סיכונים מיותרים. אזור המפשעה הוא רגיש מאוד ועלול להיות חשוף בפני פצעים, כוויות ואפילו צלקות.
בשיטת האינפרה אדום מתדלדל השיער בצורה משמעותית כבר לאחר שישה טיפולים והיתרון הגדול ביותר כאשר מדובר באזור עם עור כה רגיש – הסרת שיער מפשעות באינפרא אדום אינה כרוכה בכאב.

התקשרי עכשיו לקביעת טיפול התנסות חינם.

   מור, העוגב 2, נאות אשלים, ראשון לציון      052-8705343   


 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים