רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


הסרת שיער על ידי אינפרא אדום

הסרת שיער על ידי אינפרא אדום היא אחד הטיפולים היעילים והמוצלחים ביותר בתחום הסרת השיער שניתן למצוא כיום בשוק. הסרת שיער על ידי אינפרא אדום נשענת על טכנולוגיה מתקדמת ומחקרים של שנים, דבר שהופך אותה לדרך הטובה ביותר להסיר שיער באופן מהיר, לצמיתות וללא כאבים.

בכתבה זו נפרט על היתרונות של הסרת שיער על ידי אינפרא אדום לעומת שיטות אחרות להסרת שיער

• הסרת שיער על ידי אינפרא אדום נעשית באמצעות קרן אור מיוחדת, אשר חודרת לזקיק של כל שיערה, שורפת אותה, ובכך בעצם משמידה אותה לנצח. באופן זה, הסרת שיער באינפרא אדום מאפשרת תוך מספר קצר של טיפולים לזכות בגוף חלק, שישאר כזה לכל החיים, בניגוד לשיטות הסרת השיער האחרות אשר צריך לחזור עליהן מדי זמן מה.


• הסרת שיער על ידי אינפרא אדום היא טיפול שאינו כואב ואינו פוגע בעור. הסרת שיער בלייזר עלולה להותיר כוויות קשות, ומריטת שיער בשעווה גורמת בקרב אנשים רבים לאדמומיות של מספר ימים. הסרת שיער באינפרא אדום משלבת מנגנון קירור מיוחד, אשר שומר על העור ומאפשר לחזור לפעילות יומיומית מיד לאחר הטיפול, ללא צורך בזמן התאוששות.


• הסרת שיער על ידי אינפרא אדום יכולה לחסל עד כ-80% מהשיער באיזור המטופל, ונחשבת לאחד הטיפולים בעלי אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר. בנוסף לכך, הסרת שיער באינפרא אדום משפיעה גם על השיערות הנותרות, בכך שהיא הופכת אותן לדקיקות ומאיטה את קצב צמיחתן באופן משמעותי.


• ביחס להסרת שיער בלייזר, הסרת שיער על ידי אינפרא אדום הינה תהליך זול יחסית. הסיבה לכך טמונה בעובדה שבהסרת שיער בלייזר כרוכים סיכונים רבים, ומשרד הבריאות מחייב שתהליך זה יבוצע רק על ידי רופאים מומחים. הסרת שיער על ידי אינפרא אדום , לעומת זאת, היא תהליך בטוח במיוחד, ולכן משרד הבריאות מאפשר גם לאחיות וקוסמטיקאיות בעלות הכשרה לבצע את הטיפול, דבר שמשפיע כמובן על המחיר.


• הסרת שיער על ידי אינפרא אדום היא טיפול מאוד יעיל מפני שהוא נקודתי, אך עם זאת קרן האור המיוחדת מאפשרת לכסות בכל פולס שטח רחב יותר. דבר זה הופך את התהליך של הסרת שיער באינפרא אדום למהיר יותר באופן משמעותי מאפילציה או מריטה בפינצטה, ואינו מצריך לפנות זמן רב מסדר יום עמוס.


הסרת שיער על ידי אינפרא אדום מתאימה לסוגי שיער רבים ומגוון גדול יותר של צבעי עור מאשר הסרת שיער בלייזר. דבר זה אפשרי הודות לקרן האור המיוחדת שבה משתמשים בתהליך של הסרת שיער על ידי אינפרא אדום, אשר מורכבת מגלי אור באורכים שונים, שמותאמים באופן אופטימלי לסוגים שונים של שיער ומרחיקים אותו ביעילות מירבית.


כל היתרונות הללו הופכים את הטיפול של הסרת שיער על ידי אינפרא אדום לטיפול הטוב והמשתלם ביותר שקיים כיום בשוק. אז אל תחכו, השתמשו בקסמי הסרת שיער באינפרא אדום כבר עכשיו, ותזכו בגוף החלק שתמיד רציתם!

טיפול הסרת שיער על ידי אינפרא אדום במור קוסמטיקה- את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים