רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


         

        הסרת שיער פנים באמצעות אינפרא אדום 
 

                                     שיטות להסרת שיער פנים

עשרות מיליוני נשים בארצות הברית סובלות משיער עודף באזור הפנים. בארץ, מחקרים מראים כי כ-25% מהנשים מסירות שיער מהפנים – בעיקר מאזורים שמעל השפה העליונה, הסנטר ופאות הלחיים.

השיטות המסורתיות להסרת שיער פנים – פינצטה, חוט, שעווה וכדומה - הן איטיות, כואבות, ויש לחזור על התהליך פעם בשבוע עד חודש לקבלת תוצאות טובות. תחום הסרת השיער הרפואי-קוסמטי מציע חלופות שכדאי לשקול.

אחת השיטות המקובלת להסרת שיער מאזור הפנים היא הסרת שיער בעזרת אינפרא אדום. במאמר שלפניכן נסקור שיטה זו להסרת שיער – יתרונותיה ביחס ללייזר וכל מה שחשוב לדעת על התהליך.

                      מהי הסרת שיער בעזרת אינפרא אדום?

אינפרא אדום היא קרן אור בעוצמות נמוכות מאוד, אך יעילה ביותר להסרת שיער פנים וגוף. שיטת הסרת שיער בעזרת אינפרא אדום מבוססת על פליטת אנרגיית חום (בצורת קרן אור) החודרת דרך העור אל תעלת השערה, מייבשת את זקיק השערה וכך הורסת אותו והשערה נושרת.

למרות שנהוג לקרוא לטיפול "אינפרא אדום", תדרי הטיפול מכילים מספר אורכי גל ולא רק זה המייצר את האינפרא אדום. הסרת שיער באינפרא אדום מקובלת בכל חלקי הגוף, ובפרט באזור הפנים, שהוא גם אזור עדין במיוחד, וגם אזור שדורש מומחיות רבה בהסרת שיער מחלקי גוף קטנים יחסית ומעוגלים. 


 

                      איך זה מתבצע טיפול הסרת שיער פנים?

במכון להסרת השיער מגלחים את השיער ולאחר מכן פוגעים בשורשי השיער בעזרת מכשיר האינפרא אדום. כשבועיים לאחר הטיפול מתחילה נשירת שיער. גם בטיפול זה, כמו בלייזר, נדרשת סידרת טיפולים בשל מחזוריות חיי השיער. כמו הסרת שיער בעזרת קרן הלייזר, גם האינפרא אדום מטפל אך ורק בשיער שנמצא בשלב צמיחה.

                                        מהם יתרונות השיטה?

הסרת שיער באינפרא אדום נחשבת לשיטה בטוחה יותר מלייזר, עוצמות ודרגות הטיפול במכשיר זה נמוכות משמעותית לעומת הלייזר ולכן הסיכון לכוויה, צלקת, או נזק עורי - מזערי. אין כאב בזמן הטיפול, אין צורך בחומרי הרדמה או אלחוש, בניגוד להסרת שיער בלייזר, שעשויה להיות תהליך כואב.

כמו כן, יתרון חשוב דווקא כאשר מדובר בתהליך שמטרתו הסרת שיער פנים - הטיפול בשיטת אינפרא אדום עשוי לעיתים אף לשפר בעיות פיגמנטציה וקמטים בעור, באיזור המטופל.

ניתן להתאים את הטיפול לבעלי עור כהה יותר, זהו יתרון ניכר על פני הסרת שיער בלייזר. מכשיר האינפרא מטפל בכל פעם באזור רחב יחסית של המטופל, אזור שיכול להגיע לקוטר של מספר סנטימטרים. לכן הטיפול אורך זמן קצר יחסית, במיוחד באזורים קטנים ממילא, כמו אזור הפנים.

אחוז ההצלחה בטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום נחשבים גבוהים לתחום ועומדים על כ - 80%. נסייג ונאמר, שאחוזי ההצלחה בהסרת שיער פנים הוא נמוך יותר ועומד על כ – 50%. אולם, הטיפול מרפא לחלוטין בעיית צמיחה פנימית של שיער הפוך, הצומח אל תוך העור.

                       אז איך כדאי להסיר שיער מעור הפנים?

הסרת שיער בעזרת קרן אינפרא אדומה היא שיטה בטוחה ועדינה יותר להסרת שיער, לכן ניתן להשתמש בשיטה זו לאזורים עדינים כמו אזור הפנים. תופעות לוואי בשיטה זו הן נדירות יחסית להסרת שיער בלייזר אולם חשוב לחזור ולציין, כי אחוזי הצלחה ריאליים בהסרת שיער בפנים עומד על כ – 50%.

מכיוון שעור הפנים הוא אזור רגיש במיוחד, ופנים מצולקות הן נזק שקשה להחביא, יש לבחון היטב את בעל המקצוע שמבצע את הסרת השיער, ניסיונו והכשרתו, ולהקפיד על טיפול מקצועי ואחראי. 

לטיפול הדגמה ללא התחייבות התקשרו ליהודית  052-8705343   "מור קליניק" ראשל"צ

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים