רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתרטיפולים לכלה לפני חתונתה - מקרב משפחות


יחסים בין כלה לאמו של החתן נחשבים לבעייתיים מעצם קיומם. יחסים טובים בין כלות לחמיותיהן נחשבים לחריגים, בעוד שיחסים לא טובים זוכים להבנה בקרב החברים והמשפחות.

הסיבות למתח ביחסי כלה-חמות הן רבות ואוניברסאליות. ראשית, כל אימא קשורה לבנה ומתקשה למסור אותו לאישה אחרת. מהצד השני, גם לכלה קשה לחלוק את תשומת ליבו של החתן ואהבתו עם אימו. בנוסף, יש הרבה פעמים מתחים הנובעים מפערים; פערים תרבותיים, חברתיים ואחרים, שמקשים על כינון קשר טוב. לבסוף, הכלה והחמות עלולות לפרוק זו על זו מתחים ותסכולים, שמקורם ממקום אחר, לדוגמא מאם הכלה או מהבנות של החמות.

קראי המלצות של לקוחות

טיפולים לכלה – התחלה נעימה


עכשיו אחרי שהסיבות נחשפו, ניתן לנסות לשנות את הסטטיסטיקה ולפעול לקידום היחסים הטובים עוד לפני החתונה עצמה. חשוב לגלות הבנה וסובלנות אחת כלפי השנייה, להגיע ממקום של כבוד אחת לשנייה ולנסות לראות מה בן הזוג אוהב באימו ומה הוא אוהב באשתו לעתיד.

רעיון מיוחד שיכול לקרב בין השתיים הוא יום טיפולים לכלה במתנה מחמותה. נהוג שהחמות נותנת מתנה לכלה, מתנה כגון שרשרת יפה או עגילים. מחווה יפה מאוד אבל מעט מיושנת, טיפולים לכלות כגון טיפולי פנים, רפלקסולוגיה ועיסויים יכולים להוות מתנה יותר מיוחדת לקראת היום הגדול.

טיפולים לכלה – מהן האפשרויות


ישנן המון אפשרויות של טיפולים לכלות , ניתן כמובן לשלב מספר טיפולים לכלה ביחד ולעשות מהטיפול יום מיוחד לפני החתונה. טיפולים לכלות כגון הסרות שיער, איפור קבוע וטיפולי פנים או טיפולים לכלות, כגון עיסויים באבנים ורפלקסולוגיה קיימים בהרבה מכונים. טיפול לכלה מומלץ בעיקר לבנות המתחתנות בחורף הוא שיזוף בהתזה. טיפול זה נוצר כדי לתת מענה לאותן נשים שמעוניינות בשיזוף טבעי, ללא סיכון, ללא קרינה וללא כתמים.

שיטה זו מחליפה כאמור את מיטות השיזוף המסרטנות ואת משחות השיזוף למיניהן, שגורמות לכתמים בעור. שיזוף בהתזה מתבצע ע"י שימוש בטורבינת אוויר מצוידת באקדח שיזוף בהתזה מיוחד עם לחץ אוויר, המאפשר שיזוף בהתזה אחיד, היורד בהדרגה באחידות, ללא כתמים.

טיפול של שיזוף בהתזה מותאם במיוחד לנשים עסוקות, אשר טיפולים לכלות וכל הסידורים סביב החתונה דורשים מהן זמן רב, וזאת מכיוון שמשך הטיפול הוא כשתי דקות בלבד. טיפולים לכלה שנחשבים לאקסטרה, כגון טיפולי רפלקסולוגיה פחות מומלצים לכלה כזאת.

טיפולים לכלות – היכן?

קיימים אינספור מכונים אשר מתעסקים עם טיפולים לכלות , מכון מומלץ הוא מכון מור קליניק בראשון לציון שמשלב מחירים נוחים, טיפולי פנים ויופי מוצלחים ומקצועיות של קוסמטיקאית רפואית. טיפול בעור ובגוף חשוב גם ללא קשר לחתונה, אך כאשר מדובר על טיפולים לכלות לפני חתונתן חשוב להיות זהירים ולהיות בטוחים, שהמכון שבחרתן הוא במקצועי ביותר.

טיפולים לכלות במור קליניק - את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול כלה במכון הקוסמטיקה מור קליניק, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים