רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 טיפולי יופי לנשים מבוגרות


טיפולי פנים להצערת העור

ככל שהגיל הביולוגי עולה מאבד עור הפנים את רעננותו ואת חיוניותו. נוסף לכך, גם הסביבה החיצונית משפיעה מאוד על מראהו, על הפגיעה בתהליכים הפנימיים הקשורים בו ועל הזדקנותו.

שלא כמו אזורים אחרים בעור, דווקא עור הפנים חשוף יותר להשפעות הסביבה החיצונית: לזיהום האוויר, לקרני השמש המזיקות, לחומרים שונים עימם הוא בא במגע כדרך שבשגרה ולגורמים נוספים.

לכן, יש לטפח את עור הפנים ולהתחיל להגן עליו כבר בגלאים צעירים. אך עם זאת, ככל שהגיל הכרונולוגי עולה השפעות הזמן והסביבה ניכרות יותר ויותר על עור הפנים: מראה העור הופך יבש, כתמי שמש ופיגמנטציה מופיעים עליו ומאוחר יותר אף קמטוטים בזוויות העיניים, במורדות האף, במצח ובמקומות נוספים.

עם זאת, כתוצאה מהתפתחות הטכנולוגיה, והמחקר בתחומיי הבריאות והיופי, ישנן היום שיטות טיפול שונות ויעילות המיועדות במיוחד לנשים מבוגרות. שיטות אלה מסייעות לשיקום נזקי העור ולעידוד הפעילות הטבעית שלו ורבות מהן קשורות באופן ישיר ועקיף ב"קולגן" ("Collagen").

קראי המלצות של לקוחות

הקולגן הוא חומר המשמש כרקמה מחברת של תאי העור זה לזה ויש לו תפקיד חשוב בהאטה של תהליכי הזדקנות העור ובשמירה על חיוניותו.

מרכיב הקולגן הוא, למעשה, האחראי המרכזי להתחדשות העור ולמראה רענן ובריא. בגילאים צעירים אחראיים התאים של רקמת החיבור בעור ("פיברובלסט") על יצור הקולגן באמצעות הפרשה קבועה של חלבונים ומולקולות רב-סוכרים אך ככל שעור הפנים מתבגר, תהליך יצור הקולגן הופך איטי יותר ויותר ועל העור מופיעים קמטים.


התקשרי עכשיו!!!   052-8705343

טיפולי פנים כוללים 30 דקות רפלקסולוגיה במתנה!!!

כמה טיפולי יופי מומלצים לנשים מבוגרות:

• שימוש ברטינול – הרטינול שהוא, למעשה, נגזרת של ויטמיןA , הידוע כבר שנים ארוכות כחומר יעיל ביותר למניעת הופעתם של קמטים. שימוש קבוע ברטינול גורם לייצור מחודש על קולגן ברקמות העור ושומר על ממראה רענן ובריא. בשוק ישנן היום משחות ותכשירים רבים המכילים רטינול בריכוזים שונים. ריכוזים נמוכים ביותר של 0.2% עד 0.6% יעילים מאוד ומשפרים את מראה העור.

שימוש במשחות המכילות ריכוז גבוה יותר עלול לגרום להופעתן של תופעות לוואי שונות ולכן כדאי להתייעץ עם רופא העור לפני שמחליטים על השימוש. חשוב עוד לדעת, כי כתוצאה מהרטינול הופך העור לרגיש מאוד לחשיפה לשמש, ולכן יש להקפיד ביותר על מריחת העור בקרם הגנה מתאים בכל פעם שיוצאים מהבית.

פילינג ריסרפסינג – טיפול זה כולל פילינג הנעשה על-ידי קרן לייזר ופחמן דו-חמצני.

באמצעות הפילינג מוסרת שכבת העור העליונה בדרך בטוחה ויעילה ומתחתיה נחשפת שכבת עור חדשה, רעננה ובריאה. נוסף לכך, לאחר טיפול הפילינג העמוק מתחיל העור ביצור של קולגן חדש הגורם להאטה בהופעתם של קמטים חדשים. פילינג לייזר פחמן דו-חמצני הוא מומלץ ביותר אף לטיפול בהסרת יבלות שונות, צלקות וגם העלמת כתמי שמש וסימני לידה.

• הזרקה של חומצה היאלורונית – החומצה היאלורונית המוזרקת מתחת לקמטי העור מחדשת את יצור הלחות הטבעית של העור, וסופחת ואוגרת לחות קיימת. נוסף לכך, גורמת החומצה היאלורונית לתהליך של מתיחת העור ומחדשת את ייצור הקולגן.

• הזרקת בוטוקס – מטרתה העיקרית של הזרקת הבוטקס היא לשחרר את שרירי הפנים, למתוח את העור ולהעלים את קמטי ההבעה.

• הזרקת שומן – מסייעת לחידוש מאגרי הלחות, לרענון מראה העור ולייצור מחודש של קולגן.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים