רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


כל השלבים בתהליך של הסרת שיער

באינפרא אדוםתהליך של הסרת שיער באינפרא אדום הוא תהליך פשוט, מהיר יחסית וחסר כאבים, ונחשב לשיטה הטובה ביותר שקיימת כיום לטיפול בשיער מיותר. הסרת שיער באינפרא אדום מורכבת ממספר שלבים וטיפולים, אך יתרונה על שיטות אחרות הוא שבסיום התהליך של הסרת שיער באינפרא אדום , לא תצטרכו לדאוג להסרת שיער מהאיזור המטופל עוד לעולם.

הסרת שיער באינפרא אדום נחשבת לחידוש טכנולוגי פורץ דרך, ובשל התאמתו לכל האיזורים בגוף, ולמגוון רחב יחסית של צבעי עור ושיער (בניגוד לטיפולי הסרת שיער בלייזר), עוד ועוד אנשים עוברים טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום, ומרשים לעצמם לשכוח מהסרת שיער לתמיד.

שלב ראשון בתהליך של הסרת שיער באינפרא אדום – אבחנה


כאשר מחליטים להתחיל בטיפולי הסרת שיער באינפרא אדום , השלב הראשון הוא לגשת לקליניקה, אשר מתמחה בתחום לשם שיחת אבחון ותיאום ציפיות. הקוסמטיקאית או הרופא שיטפלו בכם יסבירו לכם הכל אודות הטיפול, על אחוזי ההצלחה שלו ועל תוצאותיו הצפויות במקרה הספציפי של המטופל.

חשוב לציין, כי התוצאות מושפעות רבות מסוג השיער וצבע העור של המטופל, כמו גם מגורמים אחרים, ולכן הסרת שיער באינפרא אדום יכולה להיות שונה מאדם לאדם. כמו כן, יש אוכלוסיות שאינן מתאימות לעבור טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום , כמו אנשים שגופם נתון בשינויים הורמונליים (למשל, נשים בהריון) או אנשים בעלי שיער פלומתי ובהיר, אשר בלתי נראה לקרן האור.
לאחר פגישה זו, ואם נמצאתם מתאימים, אפשר להתחיל בטיפול של הסרת שיער באינפרא אדום .

שלב שני בתהליך הסרת שיער באינפרא אדום – הטיפול עצמו

הסרת שיער באינפרא אדום מורכבת ממספר טיפולים (בדרך כלל בין 8 ל-10), אשר בכל אחד מהם מבוצע התהליך הבא:

לאחר גילוח יסודי של האיזור המטופל (עדיף מראש), המטפל עובר עם מכשיר המפיק קרן אור, שמשמידה את השערות באזור הרצוי. הקרן היא רחבה יחסית לקרן לייזר, ולכן כל סשן של הסרת שיער באינפרא אדום הוא קשר משמעותית מזה של הסרת שיער בלייזר.

הצורך לחזור על הטיפול מספר פעמים נובע מכך, שקרן האור פועלת רק על שיערות שנמצאות במצב צמיחה. היות וכל השערות בגוף נמצאות במצב זה בזמנים שונים, הסרת שיער באינפרא אדום מורכבת ממספר טיפולים על מנת להפיק מהטיפול את המירב.

חשוב לציין, כי הסרת שיער באינפרא אדום אינה מסלקת 100% מהשיערות לצמיתות, אך הטיפול משפיע רבות גם על השיער שנותר – הוא הופך בהיר ודקיק יותר, וקצב צמיחתו מואט באופן ניכר.

שלב שלישי של הסרת שיער באינפרא אדום – איך מתנהגים לאחר הטיפול?


תהליך הסרת שיער באינפרא אדום אינו כואב ואינו פוגע בעור, כך שניתן לחזור לפעילות מלאה מיד לאחר כל טיפול. בין טיפול לטיפול, וגם למשך זמן מה לאחר סיום התהליך, חשוב להימנע מלחשוף את האיזור המטופל לשמש, על מנת שלא תפגע בעור ותרגום לכוויות.

חוץ מזה, כל מה שאתם צריכים לעשות לאחר הסרת שיער באינפרא אדום הוא לצאת ולהתחיל להנות מהחלקות החדשה והכיפית של הגוף שלכם!

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קוסמטיקה- את מוזמנת ליצור קשר לייעוץ וקביעת תור לטיפול הסרת שיער באינפרא אדום במור קווסמטיקה, מהמובילים בתחום הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים