רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


 

 מה דעתכם - טיפול קוסמטי ורפלקסולוגיה הולכים ביחד 
 

 
יש מי שהשילוב של טיפול קוסמטי ושל רפלקסולוגיה נשמעים לו כמו שני תחומים לא קשורים, מעין ערבוב של שמחה בשמחה, ושראוי להפריד ביניהם, לתת את הכבוד לכל טיפול קוסמטי בפני עצמו ולטיפול רפלקסולוגיה בנפרד. במאמר זה ננסה להוכיח כמה שהשילוב בין טיפול קוסמטי ובין רפלקסולוגיה מהווה נוסחא גאונית, לא פחות, להרמת מצב הרוח ולאיזון של גוף ונפש.
 
טיפול קוסמטי יחד עם טיפול רפלקסולוגיה - כל היתרונות באותו הזמן
על מנת להבין מה מיוחד בשילוב של טיפול קוסמטי עם טיפול רפלקסולוגיה ראוי שניתן את הדעת על כל אחת מהם בנפרד בתור התחלה. ובכן טיפול קוסמטי המתבצע אצל קוסמטיקאית המוכשרת לטיפולים רפואיים הינו טיפול ייחודי שלא ניתן לחקות אותו בצורה עצמאית. הידע המקצועי, המכשור והתכשירים המשמשים בתהליך של טיפול קוסמטי הם שהופכים את החוויה לאיכותית יותר.

למעשה הביטוי טיפול קוסמטי הוא שם קוד כללי לאינסוף טיפולים אפשריים שתוכלו לעבור, אך ניתן לומר באופן כללי כי כל טיפול קוסמטי מתחיל באבחון של העור ושל הבעייתיות שלו, במידת האיזון, הלחות, השומן והיובש שלו ובהתאמה של הטיפול הנכון עבורו, במטרה לשפר את מצב העור ולהעניק לו מראה יפה, צעיר וחלק יותק. לעומת זאת טיפול רפלקסולוגיה הינו טיפול בקצה השני של הגוף: בכפות הרגליים.

הרעיון מאחורי רפלקסולוגיה הוא שכפות הרגליים מהוות מעין מפה של כלל איברי הגוף, כאשר לכל נקודה על כף הרגל יש על פי רפלקסולוגיה קשר אל איבר אחר בגוף, ולכן בעזרת טיפול רפלקסולוגיה ניתן לקרוא את כף הרגל וכך להבין טוב יותר את הגוף, לאבחן מחלות, בעיות, אלרגיות, זיהומים או רגישויות, ואף לרפא אותם בעזרת לחיצות עדינות ונכונות בכפות הרגליים.
 
טיפול קוסמטי וטיפול רפלקסולוגיה - כמו להיוולד מחדש
טיפול קוסמטי שמותאם היטב לעור הפנים של המטופל, ומתבצע בצורה מקצועית, עדינה ויסודית כאחד, הינו טיפול קוסמטי שמעניק למטופל יופי של התחלה חדשה ומראה חיצוני אסתטי ובריא יותר. כמו כן, טיפול רפלקסולוגיה שמתבצע בצורה מקצועית וכולל לא רק אבחון איכותי אלא גם טיפול נכון בבעיות שונות, ותוך רגישות גבוהה לתחושותיו של המטופל, גם הוא טיפול שמעניק למטופל תחושות חיוביות וחיוניות יותר וכן הנאה במהלך הטיפול עצמו. בנוסף, לעיתים בסיום טיפול רפלקסולוגיה ניתן לעסות את כפות הרגליים ולהחדיר להן לחות ותכשירים טיפוליים משקמים, המשפרים את התפקוד של כלל מערכות הגוף. לכן, באופן טבעי, השילוב שבין טיפול קוסמטי ובין טיפול רפלקסולוגיה הוא בגדר שילוב מנצח, חוויה גופנית ומנטלית מלאה המעבירה את המטופל סוג של מהפך מבלי לזוז מהכיסא.

 

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים