רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


מהי שיטת הקור האלקטרוני עבור טיפול בעור רגיש?

Back
דף הבית >> טיפולי פנים >> מהי שיטת הקור האלקטרוני עבור טיפול בעור רגיש?


מהי שיטת הקור האלקטרוני עבור טיפול בעור רגיש?

 
האם גם את סובלת מעור רגיש? האם גם לך מופיעות תופעות של גירוד, צריבה, עקצוץ ותחושת לחץ על העור בעקבות שימוש בתרופות, תכשירי קוסמטיקה, ותמרוקים? במידה וכן, גם את סובלת מעור רגיש. בעלות עור רגיש מגיבות למספר מצבים, כגון שינויים בעור אשר מתחוללים בעקבות השפעה מכאנית (כמו גילוח, או שעווה), שינויים בעור אשר חלים בעקבות השפעה כימית (כמו סבון, מים, מוצרי קוסמטיקה, ועוד), שינויים בעור אשר חלים בעוקבות השפעה פיזיקאלית (קרינה, חום, קור), או גם השפעה הורמונאלית. לרוב, עור רגיש נמצא על גבי הפנים, אם כי גם הידיים, הרגליים והקרקפת יכולות לכלול אזורים רגישים במיוחד. ישנם מספר תכשירים אשר מיועדים לטיפול בעור רגיש, אם כי הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום, הינה טכנולוגיית קור, אשר יכולה לסייע בתהליך שיקום העור.
 
טיפול בטכנולוגיית קור- השיטה, התחכום, והתוצאות.
 
טכנולוגיית טיפול זו מוצעת מידי חברת הקוסמטיקה הצרפתית "דרמוליין" (dermoline), אשר מציעה מספר פתרונות מתקדמים ביותר בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית. העיקרון על פיו טכנולוגיה זו מושתתת, נשען על "קור אלקטרוני". כלומר, קור מבוקר של חמש מעלות צלזיוס, אשר יכול לגרום להתכווצויות ולהתרחבויות בכלי הדם התת עוריים. תוך כדי תהליך זו, מוחדרים לעור חומרי לחות וחומרים מזינים, אשר מביאים לשיקומו. הפעילות המוגברת של כלי הדם, גורמת לכך שהחומרים נספגים ביתר קלות, ובאופן עמוק יותר, מרגיעים עור רגיש, כך שהם משפיעים לאורך זמן ובצורה יסודית ביותר על מראה העור.
 
היכן ניתן לקבל טיפול בקור לעור רגיש?

 
מכון הקוסמטיקה "מור קוסמטיקה" אשר ממוקם בראשון לציון, הינו מכון מוביל בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית. מכון זה מנוהל על ידי יהודית מור, קוסמטיקאית מוסמכת מטעם הקורס לקוסמטיקה פרא רפואית, בהנחייתו של ד"ר דב קליין, מעסה רפואית ורפלקסולוגית. מור מהווה שם דבר בתחום הטיפולים הקוסמטיים ובמיוחד בטיפול בטכנולוגיית הקור.
 
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים