רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


עיצוב גבה באיפור קבוע לגבות

נשים רבות בוחרות לעשות איפור קבוע בגבות, על מנת תמיד להיראות מטופחות, בעלות גבות מסודרות. הגבות הינן המסגרת של הפנים שלנו, הן הקובעות את המראה של העין ושל הפנים בכלל ולכן לפני שאת עושה עיצוב קבוע לגבות, הנה כמה דברים שאת חייבת לדעת על התאמת עיצוב גבות לפנים.

כאשר את עושה איפור קבוע בגבות, יש להתאים את צורת הגבות למבנה הפנים. קוסמטיקאית מקצועית, מומחית בעיצוב גבות, תדע לומר לך איזה עיצוב גבה הכי מתאים לך, לפני שאת עושה איפור קבוע לגבות ולפיכך חובה לעשות איפור גבות רק אצל קוסמטיקאית מנוסה.

לעיצוב הגבה חשיבות מכרעת באיפור קבוע . גבה אשר אינה מעוצבת כמו שצריך, עלולה לגרום למראה עייף, כעוס או מתפלא. עיצוב לא נכון של גבות באיפור קבוע בגבות, עלול לקבע מראה זועף ולא מחמיא ולכן כאשר הינכן מגיעות לעיצוב גבות באמצעות איפור קבוע, על הקוסמטיקאית להתאים את העיצוב למבנה הפנים ומבנה העין באמצעות שירטוט הגבה, כך שתוכלו לבחון איך תראה הגבה לאחר האיפור הקבוע ומה ישדרו הפנים.


לאחר שברור לכן מהו עיצוב הגבה המתאים לכן. עליכן לוודא את צבע הגבה. איפור קבוע בגבות נעשה על ידי שירטוט קבוע של גבה. צבע הגבה המעוצבת באיפור קבוע, חייב להיות תואם ככל האפשר לצבע הגבות הטבעי , כך שאם יצמחו שערות בין הגבות המשורטטות באיפור קבוע, לא ירגישו בהבדל. לאחר טיפול באיפור קבוע בגבות יכולות הגבות להיות כהות יותר מצבען, אל דאגה. צבע זה דוהה עם הזמן, כך שצבע הגבה חוזר להיות טבעי.

בחירת צבע הגבה חשוב מאוד באיפור קבוע בגבות. צבע בהיר מדי עלול לגרום לגבה להיעלם וליצור מראה אנמי, לא טבעי ואילו גבות כהות מדי עלולות ליצור ניגוד ולשדר מראה כעוס. התאמת צבע הגבה באיפור קבוע לצבע הגבה הטבעי ולמבנה הפנים באופן כללי יעזור לכן לקבל מראה טבעי, אחיד ואסתטי., אך יחד עם זאת, איפור קבוע בגבות נועד על מנת להבליט את העין ואת הגבה וליצור מראה אסתטתי יותר. טון אחד כהה יותר מהצבע הטבעי שלכן הוא בהחלט בגדר הסביר בעיצוב גבות באיפור קבוע.

איפור קבוע בגבות חובה לעשות רק אצל קוסמטיקאית אשר יודעת לייעץ לכן מהי הצורה המתאימה ביותר למבנה הפנים שלכן ומהו הצבע הנכון עבור הגבה שלכן .

הנה כמה טיפים לעיצוב גבה באיפור קבוע.

• כאשר אתן עושות איפור קבוע בגבות, בקשו מהקוסמטיקאית להראות לכן בדיוק כיצד תראה הגבה, כך שתוכלו להתרשם ממראה הפנים עם הגבה המשורטטת.

• דאגו להתאים את עיצוב הגבה למבני הפנים והעין .

• דאגו להתאים את צבע הגבה לצבע השיער הטבעי שלכן .
מחיר איפור קבוע לגבות הוא 1200 ש"ח וניתן לחלק עד לארבעה תשלומים

לקביעת תור לאיפור קבוע לגבות ללא כאבים ודימומים- 03-9412252 / 052-8705343
• שאלו את כל השאלות בדבר איפור קבוע בגבות, על מנת שתקבלו את כל המידע לפני העיצוב עצמו.
Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים