רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר

עשה ואל תעשה כדי למנוע צלקות אקנה

 
כל אחד היה רוצה לשמור על עור פנים חלק לחלוטין, ללא פצעי אקנה בכלל. הסיבה לכך היא לא רק הפצע עצמו שצץ באותו רגע. פצע אקנה שלא מטופל כראוי, גורר אחריו צלקות אקנה, ולכן חשוב לשמור על העור נקי לחלוטין לאורך זמן. כפי שאתם בוודאי יודעים, ההגנה הטובה ביותר היא התקפה - לכן מומלץ לעשות תמיד טיפול מונע, שהוא האמצעי הטוב ביותר לשמירה על עור הפנים. במידה ואתם מתחילים בכל זאת לזהות הופעה של פצעי אקנה, יש כמה דברים שכדאי לעשות, וכמה דברים שלא כדאי לעשות. ריכזנו עבורכם כמה כללים פשוטים, על מנת שתוכלו גם לבצע טיפול מונע נכון, וגם להתמודד כמו שצריך עם הפצעים עצמם.
כללי עשה
        גשו לקוסמטיקאית - מכונים קוסמטיים מקצועיים, מתמחים במגוון רחב מאד של פתרונות כנגד הופעה של צלקות אקנה. המכונים המקצועיים במיוחד, יכולים לעשות שימוש בטכנולוגיות חדישות ולא פולשניות, כגון קרן אינפרא אדום. קרן אינפרא אדום פותחת נתיב חמצן עבור עור הפנים, ומאפשרת לחסל את האקנה בשלבים ראשוניים ומתקדמים כאחד.
        טיפול יומי - מדהים לגלות, עד כמה טיפול יומיומי שעושים לעור הפנים, יכול לתרום גם למניעה של צלקות אקנה, וגם לטיפול בפצעים עצמם. ניקוי יומיומי עם תכשירי מיוחדים, עשירים בחומצות סליציליות, עוזר לעור הפנים להתמודד עם הייצור המוגבר של בלוטות החלב, ואף יכול למנוע התפתחות דלקתית של אקנה. כאשר אתם הולכים לקוסמטיקאית, מומלץ לבדוק על אילו תכשירים היא ממליצה, על מנת שתוכלו לקבל טיפול טוב גם בבית.
 
אל תעשה
        לא לגעת בפצע - נכון שאתם תמיד אומרים לילדים שלכם לא לחטט בפצעים? הפלא ופלא - כאשר יש לכם אקנה, לכם בעצמכם יש נטייה כמעט בלתי נשלטת להתחיל לגרד את הפצע. זה כמובן לא טוב, ומעודד הופעה של צלקות אקנה. לכן מומלץ לא לגעת בכלל בפצע, ופשוט להתחיל להתעסק בדברים אחרים, ברגע שמתחשק לכם לגרד.
        לא לקחת ראקוטן - הראקוטן אמנם יעיל מאד בחיסול של האקנה על פני עור הפנים, אבל הוא מבצע שינויים עמוקים מאד באיזון ההורמונאלי של הגוף, ועלול לגרום לתופעות לוואי שונות, ולייבוש יתר של עור הפנים. הראקוטן הוא האמצעי האחרון, ולוקחים אותו אך ורק בהוראה מפורשת של רופא עור.
 
 
 
טיפול מושלם בעזרת מור קליניק
אם אתם רוצים ליישם את הכללים בצורה הטובה ביותר, פנו כבר עכשיו למכון מור קליניק. במכון מור קליניק, יהודית מורי עורכת טיפולי אינפרא אדום כנגד פצעי האקנה וצלקות האקנה, אשר הוכיחו את עצמם כיעילים במיוחד. חוץ מטיפולי אינפרא אדום, נשמח לספק עבורכם את התכשירים הקוסמטיים הטובים ביותר שיש היום בשוק, אשר מיטב הקוסמטיקאיות עושות בהם שימוש מידי יום ביומו. כך אפשר לשמור על עור פנים נעים וחלק, מבלי להתערב יותר מידי בתהליכי הגוף. אתם לא צריכים להישאר בתוך הבית יותר - רק להתקשר למור קליניק, ולהגיע לתוצאות בזמן קצר!

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים