רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


קעקוע גבות – איפור קבוע לגבות

סוף לצלליות – קעקוע גבות, איפור קבוע לצורה מושלמת

הגבות שלנו נושאות משקל רב במראה הפנים, הן מהוות מסגרת לפנים, יוצרות את הבעת הפנים שלנו ולעיתים אף משנות לגמרי את מראה הפנים. כאשר יש חוסר באחירדות וסמטריות בגבות, במקרים בהן הגבות דלילות או מלבינות- הדגשתן מקבלת משקל וחשיבות רבה. ישנן שיטות שונות להדגיש את הגבות ולהקנות להן מראה מלא ואחיד. אחת השיטות היא קעקוע גבות.

כיצד מתבצע קעקוע גבות?

קעקוע גבות - או איפור קבוע בשמו המקצועי, בדומה לכל קעקוע רגיל הינו משהו קבוע שנשאר לארוך זמן. בשונה מקעקועים רגילים, קעקוע גבות לא נשאר לנצח ותהליך דהייתו מהיר יותר. קעקוע גבות נשאר כ- 3 שנים, כאשר לאחרן מתחיל הליך הדהייה.ההבדל בין כתובת קעקע רגילה לבין קעקע שהינו איפור קבוע הוא בסוג החומרים שבהם משתמשים ועומק החדרת הדיו.

החומרים לאיפור קבוע מוכרכים להיות צבעים אורגניים, שכן מדובר באיזור רגיש במיוחד, כמו כן, החדרת הדיו תהיה רק לשכבות העליונות של העור ולא עמוק יותר כמו בכתובת קעקע רגילה.

שיטות העבודה די דומות אצל כל הקוסמטיקאיות ומתבססות על אותו העקרון. תהליך העבודה בקעקוע גבות הוא כדלקמן:

מחדירים מחט חשמלית אל השכבה העליונה של עור הגבות. החדרת המחט נעשית במהירות גבוהה מהאוד, כאשר תוך כדי ההחדרה מזריקים פיגמנט צבע, אשר נספג בתוך העור. את איזור הגבות מורחים במשחת אל חוש ולאחר מכן עוברים על האיזור עם מכשיר חשמלי שאליו מוצמדים מחט ומיכל קטן של צבע.

הליך ההחלמה אורך כחודש, כאשר רק בסיומו מתחילים לראות תוצאות סופיות. במהלך החודש הזה יהיה גירוי של העור שיהפוך לגלד שיתקלף עם הזמן.

דברים שחשוב לדעת לפני שעושים קעקוע גבות

קעקוע גבות נותן פתרון מהיר יעיל ונח, אבל מאחר שמדובר בפעולה שתשאיר סימן יחסית קבוע, חשוב לבצע את ההחלטה הזו באופן שקול ולהתייחס לכך במירב הרצינות.

אלמנט קריטי בקעקוע גבות הוא גוון הצבע וטיב החומרים. חשוב לוודא שמדובר בחומרים איכותיים ואורגניים, כמו כן, חשוב לבצע את הטיפול אצל קוסמטיקאית מקצועית ומנוסה אשר יודעת להתאים בצורה מדוייקת את גוון הצבע לעור הפנים.

צבעים לא איכותיים יכולים עם הזמן לקבל גוונים שונים כמו ירוק, אדום או כחול ותוצאה כזו תהיה יותר מעגומה, שכן מדובר בפנים שלנו. חשוב לבדוק היטב אצל מי עושים, וכדאי לבדוק עבודות קודמות של הקוסמטיקאית על מנת לראות את תוצאות עבודתה בחלוף כמה שנים.

לפני שמתחילים צריך לבצע שירטוט דמא בעזרת עיפרון, לא כדאי להכנע לצו האופנה, שכן קעקוע גבות הינו קבוע ואופנה אופיה זמני, אם בשנות החמישים אופנתי היה גבות עבות ושופעות, הרי שבעשורים האחרונים צו האופנה הוא גבות דקות ומורמות.

כמה עולה קעקוע גבות?

עלות של קעקוע גבות הינו משתנה בהתאם לקוסמטיקאית והמכון, אך טווח המחירים נע בין שמונה מאות לאלף ושמונה מאות שקלים. מאחר וקעקוע גבות דוהה לאחר כ-3 שנים, יש לחזור על הפעולה ולחזק את הקעקוע - מה שיצריך עלות נוספת שיש לקחת בחשבון.
קעקוע גבות הינו פתרון מצויין לאנשים עם גבות "בעייתיות", או למי שרוצה לשפר את מראה הפנים שלו, אך לפני שמתחילים יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון. סטריליות ומקצועיות המטפל, גוון הצבע שבו משתמשים והזכות לחזור לטיפולים חוזרים לצורך תיקונים והדגשות. 

מחיר איפור קבוע לגבות הוא 1200 ש"ח וניתן לחלק עד לארבעה תשלומים

לקביעת תור לאיפור קבוע לגבות ללא כאבים ודימומים- 03-9412252 / 052-8705343

 

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים