רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


ראקוטן אינו התרופה....

הרבה אנשים אשר סובלים מפצעי בגרות שואלים את עצמם מדוע טיפול רואקוטן נחשב למסוכן. כדי לענות על השאלה הזו כדאי לעבור על מספר נקודות: מה כרוך באותו טיפול רואקוטן ולכמה זמן, מה הן האלטרנטיבות ומה התוצאות האפשריות.

מה זה טיפול רואקוטן ?
ראשית, יש להבין כי טיפול רואקוטן מורכב מויטמין A. תפקידו של טיפול רואקוטן הוא להפחית את ייצור השומנים הטבעיים של העור וגם את חלק מהחלבונים הקיימים בגוף. טיפול רואקוטן נמשך 4 חודשים, והוא עובד בצורה גורפת על כל תפקוד הגוף, תוך שהוא עובר דרך הכבד.

טיפול רואקוטן מחייב הסתתרות מהשמש, אי שתיית אלכוהול ומאכלים משלימים רבים. בנוסף, טיפול רואקוטן אסור על נשים בהריון, ועל כאלו הסובלים מבעיות כבד. לכל טיפול רואקוטן מתלווים באופן מיידי תופעות לוואי כמו יובש, קשקשת, גירוד ופגמים בעור. בטווח הארוך מתלווים אל טיפול רואקוטן תופעות כמו פגיעה בכבד ודיכאון. מבחינת נשים בהריון, טיפול רואקוטן מלווה בסיכון למומים בתינוק.

ברוב המקרים מדובר על השלכות קיצוניות ונדירות, אך על כאלו שיכולות להופיע כתוצאה מהתערבות בפעילות התקינה של הגוף. חשוב גם לזכור, כי כל טיפול רואקוטן חייב להיות מלווה בהשגחה של רופא צמוד לאורך זמן. יש לבצע בדיקות תקופתיות, הבודקות את התגובות של הגוף לתהליך, ולהמשיך את הטיפול בהתאם. במקביל, טיפול רואקוטן צריך להתחיל אך ורק, לאחר שניסיונות טיפול אחרים לא הצליחו. בספר של מכון מור קליניק ניתן למצוא לצד היתרונות של טיפול רואקוטן גם את החסרונות שלו, והוא מביא בפני הקורא את התמונה המלאה לפני, במהלך ואחרי הטיפול באקנה.

לקריאת המלצות של לקוחות

האלטרנטיבות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, טיפול רואקוטן הוא אינו האופציה המועדפת למלחמה בפצעים. בעזרת שיפור טכנולוגי וניסיון רב יודעים כיום להביא מכוני קוסמטיקה אלטרנטיבות אל טיפול רואקוטן, שמספקות תוצאות חיוביות יותר ללא תופעות לוואי אפשריות. האלטרנטיבות נעות בין טיפול נטורופאתי לטיפול לייזר, וכוללים גם השגחה קוסמטית מקצועית.

טיפולי קוסמטיקה מתמקדים בשלב הספציפי של האקנה, ואינם פועלים בצורה חד ממדית כמו טיפולי רואקוטן הניתנים על ידי רופא. חשוב לזכור, כי אל טיפול רואקוטן יש לגשת רק לאחר שבוצעו כל הבדיקות ההכרחיות, ולאחר שהפציינט הסכים לקחת על עצמו אורח חיים מסוים.

לעומת זאת, טיפול קוסמטי במכון מורשה ומקצועי מלווה את הלקוח לכל אורך הטיפול בצורה הנכונה והנוחה ביותר. טיפול קוסמטי אינו מסכן את הלקוח בשום שלב, ואינו מאפשר פגיעה בחלקים הפנימיים של הגוף, כמו טיפול רואקוטן או כדורים דומים. הספר של מכון מור קליניק הוא דוגמא מצוינת לשלל האפשרויות למלחמה באקנה, והוא מסביר כיצד טיפול רואקוטן הוא רק אחד מהצורות האופציונאליות.


לקבלת מידע נוסף הורידו בחינם את ספר האקנה השלם של מור קליניק.

Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים