רוצים לקבל יעוץ חינם כדי לשפר את מצב העור שלכם? התקשרו עכשיו 052-8705343        
ברירת-מחדל  |  English  |  

הרשמו לקבלת עדכונים

מידע נוסף

מומלצים


שותפים

מפת אתר


רציתי לספר לכם על טיפולי פנים...

 

טיפולי פנים קוסמטיים היא פעולה שמאד מומלץ לבצע באופן שוטף אחת למספר שבועות.

 במכון שלי תוכלו לקבל טיפולי פנים המבוצעים על ידיי באווירה אינטימית ורגועה. במסגרת טיפולי פנים בשיטת ד"ר דב קליין, אני משלבת טיפול רפלקסולוגיה בכפות הרגליים 30 דקות. זה נעשה באמצעות טיפול בודד או סדרה של טיפולים, כאשר לכל אחד מהם יש חלק חשוב בהצערת העור, חידושו ושחרור כללי של הגוף מלחצים. הטיפולים נעשים בקליניקה ביתית נעימה וחמימה, תוך שימוש בחומרים, אשר מבוססים כולם על שמנים טבעיים וצמחי מרפא, ומבטיחים הזנה בריאה ומעשירה לעור ללא כימיקלים מיותרים. האווירה בקליניקה שלי היא אישית ומרגיעה, ללא המתנה ותוך שימת דגש על דיסקרטיות מלאה.

 

טיפולי פנים - שלב ראשון – טיפול פילינג

טיפול פילינג רפואי שמתבצע על ידיי נעשה באמצעות חומצות אלפא הידרוקסיות, אשר תורמות לניקוי עמוק של עור הפנים ועושות המסה וחידוש שכבות העור העליונות, וחשיפה של שכבות עור בריא וצעיר יותר. חשוב להבין שפילינג אצל קוסמטיקאית רפואית תורם גם לניקוי העור וגם להצערתו.

 

 טיפולי פנים שלב שני – ניקוי עמוק של העור

לאחר התפחת העור וריכוכו, אני עושה ניקוי עמוק ויסודי של העור מתחת למנורה המגדילה את מראה העור משמעותית, אל תדאגו אי אפשר לפספס שום חצ'קון או קומודון או מליום.

 

טיפולי פנים - שלב שלישי -  עיסוי בסרומים מיוחדים של ד"ר קליין

עיסוי בסרומים במהלך טיפולי פנים תורם להתחדשות וצמיחה של תאי העור בפנים, ומסייע רבות בהחזרת הלחות והברק הטבעיים שלו. הסרומים מכילים ויטמינים ומינרלים מיוחדים, אשר מוחדרים באמצעות עיסוי רפואי למעמקי העור ומערכת הדם, ותורמים לא רק לעור הפנים, אלא גם להרפיה כללית של הגוף.

 

טיפולי פנים - שלב רביעי - מסיכת אצות ים

מסיכת אצות ים היא מסכה מיוחדת, אשר במהלך טיפולי פנים אצלי נמרחת על הפנים ונשארת למשך חצי שעה, למסיכה זאת נוספים שמנים ארומטיים מיוחדים בהתאמה לכל אחד ואחת על פי סוג העור,  בזמן שהמסיכה מעשירה את תאי העור ומזינה אותם בחומרים חיוניים, אני מעניקה לכפות הרגליים של המטופלים עיסוי רפלקסולוגי נעים, אשר עוזר לשחרר לחצים, נוגע בנקודות רגישות בכל חלקי הגוף, ותורם לפעילות סדירה של מערכת העיכול והעצבים. השילוב של קוסמטיקאית רפואית יחד עם רפלקסולוגית הופך את הטיפול בשיטת ד"ר דב קליין לשיטה איכותית ויעילה כל כך, אשר מטפלת לא רק בעור הפנים אלא בכל מערכות הגוף בבת אחת.

 

אתן מוזמנות ליצור קשר לקביעת תור לטיפולי פנים במכון מור קליניק, ולקבל את הטוב ביותר בתחום טיפולי הפנים!


Bookmark and Share
Back שלח לחבר הדפס
כיצד לנצח את האקנה
ולהמנע מנזקי הראקוטן
להורדת ספר מתנה
 
יש תשובה לסבוריאה
והיא לא כוללת סטרואידים
להורדת ספר מתנה
 


לייבסיטי - בניית אתרים